Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Kiedyś wrzuciłem na YouTube film pt. „Jak doprowadzić kobietę do orgazmu szybko”.

Udostępniłem w nim jedynie kilka prostych wskazówek z kursu „Władca Orgazmów”.

Ku mojemu zdziwieniu wideo zobaczyły prawie 4 miliony osób, a prawie 80% widzów zostawiło łapkę w górę.

Bardzo cieszy mnie ten wynik, a co więcej, wiele on mówi.

Niestety wideo zostało usunięte, ktoś stwierdził, że jest nieodpowiednie.

Udało mi się jednak uratować kilka komentarzy kobiet.

Warto je poczytać, aby być pewnym, że techniki, które podpowiadam i wskazówki, które daję w kursie „Władca Orgazmów” są bardzo, bardzo skuteczne!

Poniżej wrzucam kilka z opinii kobiet.

Panie oceniały jedynie bardzo podstawowe techniki doprowadzania kobiety do orgazmów, które i tak podobały się zdecydowanej większości.

Tylko pomyśl, co by było, gdybyś opanował wszystkie techniki doprowadzania kobiet do orgazmów, których uczę?

Czy to nie byłaby Twoja tajna broń?

Pełną wersję nagrania ocenianego tak świetnie przez kobiety oraz kilka bonusów możesz zdobyć zamawiając kurs „Władca Orgazmów”.

=> Możesz go pobrać klikając w ten link. efekty będą nieuniknione.

Przedwczesny Wytrysk

Warto nauczyć się umiejętności doprowadzania kobiet do orgazmów.

Wtedy, gdy poświęcisz kilkanaście minut na to, aby zabawić się z jej brzoskwinką, to stanie się coś, co może automatycznie wyeliminować Twój problem przedwczesnego wytrysku.

Otóż zajmując się kobietą, Twoje zmysły i umysł przyzwyczają się do podniecających bodźców, które na początku miłosnego aktu są największe i przyspieszają wytrysk oraz utrudniają jego kontrolę lub opóźnienie.

Gdy poziom Twojego podekscytowania spadnie, to po prostu będziesz mógł kochać się dłużej. A jeśli ta podpowiedź nie będzie działać w Twoim przypadku to sprawdź inne techniki, które znajdziesz w moim kursie „Totalna Kontrola Wytrysku w 24H” (link).

Silniejsza erekcja

Wtedy, gdy obserwujesz jak w Twoich ramionach i dzięki nowym umiejętnością Twoja ukochana przeżywa nieziemskie rozkosze, to automatycznie stajesz się dużo bardziej pewny siebie.

Nie ma też na Tobie dużej presji, aby doprowadzić kobietę do orgazmów podczas penetracji, gdyż po prostu Twoja kobieta już jest mocno zaspokojona w inny sposób, który poznałeś.

Niektóre kobiety po takim intymnym masażu, którego Cię nauczę, będą w 100% zadowolone i będą w takim stanie, że Twój sprzęt będzie im dużo mniej potrzebny.

Świadomość, że dałeś kobiecie sporą ilość rozkosznych momentów może wprowadzić Cię w stan luzu i komfortu.

W takim stanie swobody, erekcja może być dużo lepsza, dłuższa, a Twój sprzęt dużo lepiej się prezentujący.

W efekcie będziesz mógł z łatwością zaskoczyć kobietę długą i satysfakcjonującą penetracją.

Więcej sposobów wzmocnienia erekcji masz w kursie, który jest w moim sklepie.

Wspomnę jeszcze, że bardzo często kobieta po pierwszym orgazmie jest dużo bardziej podatna na osiągnięcie kolejnego orgazmu podczas penetracji.

W efekcie, doprowadzanie kobiety do orgazmu przed penetracją może uczynić seks lepszym niż kiedykolwiek.

=> Kurs „Władca Orgazmów” możesz poznać i pobrać klikając w ten link

Dobrej zabawy i gorących nocy!;)

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny materiał z szalonymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy, której większość facetów nigdy nie pozna.

Odkryjesz w nim tam kilka oryginalnych pozycji miłosnych, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

 

2 Comments on “Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

  1. Brawo uczcie sie panowie kazda z nas niby indywidualna ale o tym samym marzy pan ktory prezentuje ah miec takiego bylo by arcydzielwm w lozku

    • Oj chyba zbyt duży komplement. Do arcydzieł to jeszcze sam dążę 😉 Ale na dziś myślę, że dosyć dobrze sobie radzę 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.