Włoskie Rozkosze w Twojej Sypialni

karezza pomysł na seks

Ten wpis może zburzyć Twoja definicję wyrażenia “dobry seks”. Bo nie wiem czy wiesz, ale jest pewien niesamowity sposób uprawiania miłości, który nazywa się karezza, albo inaczej mówiąc jest to “leniwy” seks. Polega on na tym, że…

Polega on na tym, że podczas aktu miłosnego wraz z kobietą skupiacie się na odczuciu piękna związanego z bliskością, na wirujących w Waszych ciałach energiach, na namiętności,na zmysłowych rozmowach, dotyku, na pocałunkach.

Taki akt miłosny trwa długo i może kończyć się orgazmem ale najlepiej jak kończy się bez orgazmu czyli ogromnym głodem i pożądaniem sięgającym zenitu.

Ta technika seksualna, karezza, wywodzi się z tantry, a w obecnych czasach nazywana jest również często miłością po Włosku.

To przeciwieństwo szybkiego numerku lub aktu miłosnego, którego celem jest jedynie orgazmiczna satysfakcja.

Problem w tym, że wielu facet nie ma pojęcia co przyjemnego mogą robić z kobietami w łóżku, gdy przestaną używać swojego penisa.

Dlatego jeśli chcesz nauczyć się tego rodzaju miłości, to koniecznie musisz znać cały arsenał sposobów na zaspokojenie kobiety, na pobudzanie jej zmysłów, bez używania swojego sprzętu.

Wielu facetów, nawet sobie nie wyobraża, że można zakończyć akt miłosny bez orgazmu, a do tego jeszcze naprawdę dobrze się bawić.

Jeśli potrafisz zaspokajać zmysły kobiety bez używania swojego sprzętu i jeśli potrafisz czerpać przyjemność z innych aktywności niż tylko z penetracji, to taki rodzaj miłości może być niesamowitym doświadczeniem zarówno dla Ciebie jak i dla kobiety.

Zarówno Ty się możesz tego nauczyć, jak i możesz nauczyć tego kobietę.

Efekty?

Po długiej, namiętnej nocy, pełnej bliskości, namiętności, kuszenia, dotyku, pobudzania i BEZ ORGAZMÓW, kolejna noc lub kolejne okoliczności, w których będziecie mogli się kochać, będą istną eksplozją zmysłów, a Twoja ejakulacja niczym wybuch wulkanu.

Tak, karezza to jeden ze sposobów na dużo bardziej silny wytrysk, przy okazji mówiąc. Jest to również akt miłosny zaprojektowany dla facetów, którzy mają problem z przedwczesnym wytryskiem, a chcieliby wydłużyć seks.

Aby uprawiać taki typ aktu miłosnego musisz nauczyć się:

– technik dotyku i rozbudzania ciała dłońmi,palcami, językiem,

– technik stymulacji piersi i innych miejsc erogennych,

– umiejętności prowadzenia intymnych i seksownych rozmów,

– rozpalania jej wyobraźni gorącymi obrazami,

– sposobów dotyku miejsc intymnych np. masażu erotycznego,

– sposobów na kreatywną grę wstępną, grę rozwijającą i grę kończącą,

– metod panowania nad wytryskiem.

Podczas takiego rodzaju miłości kobieta może mieć niekontrolowany orgazm, co może Cię zaskoczyć.

Czyli po godzinie lub dwóch różnego rodzaju “leniwych” pieszczot, jej ciało mogą nagle dopaść skurcze, ciarki i dreszcze, a dodatkowo ona może się zacząć wić w pościeli, jęczeć i wzdychać.

To piękny widok, ale aby to osiągnąć musisz się dobrze przygotować i zdobyć konkretną wiedzę.

Aby uprawiać taki rodzaj miłości pobierz sobie, co najmniej takie kursy jak “Władca 0rgazmów”, “Totalna Kontrola Wytrysku”, “Protokół Pożądanie” oraz “Mistrzowie Namiętności”.

Przestudiuj materiały i zostań mistrzem karezzy nawet dzisiejszej nocy!

Tu masz wszystko co potrzebujesz >>

Aha i jeszcze jedno.

Polecam Ci przed takim włoskim aktem miłosnym, iść na włoską kawę, później zjeść włoski deser, później przyrządzić włoskie danie na kolacje, zjeść je przy włoskiej muzyce, obejrzeć włoski film ( np “Bezwzględny”, film o włoskiej mafii z dwoma ciekawymi wątkami miłosnymi) a na końcu kochać się po włosku w stylu karezza przy włoskich rytmach.

Ewentualnie w przerwach między chwilami uniesienia, możesz zjeść z kobietą włoską pizzę, jeśli taka opcja wydaje Ci się ciekawsza.

To jeden z pomysłów na gorącą randkę, a więcej sposobów na niezapomniane chwile znajdziesz w mojej publikacji “Zaskocz Kobietę.”

>>Tutaj są wszystkie najlepsze materiały >>

Dobrej zabawy życzę i w razie czego służę pomocą!

Aleks

 

 

2 Comments on “Włoskie Rozkosze w Twojej Sypialni

  1. Hah, super pomysł! Wieczór włoski, później grecki, francuski, a na koniec polski… schabowy z kapustą i ziemniakami, a w łóżku misjonarz 😀

  2. Film już widziałem, ale bez kobiety, fakt, niezły 😉 A pomysł na wieczór….wykorzystam na pewno 😀 ale bardziej interesuje mnie seks ten następnego dnia po takim wieczorze bez orgazmów :D:D fajnie że jesteś Aleks;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.