Mentalna Gra Wstępna

Dziś podsunę Ci pewną bardzo fajną wskazówkę, dzięki której kobieta prawdopodobnie uzna, że przeżyła z Tobą najlepszy seks w swoim życiu.

Brzmi ona mniej więcej tak: „Dobry seks nie zaczyna się od gry wstępnej w łóżku, ale od gry wstępnej w wyobraźni kobiety.”

Gdy rozpalasz jej wyobraźnię dużo wcześniej, to w efekcie napięcie seksualne może towarzyszyć kobiecie nawet kilka godzin.

A kobiety w większości kochają ten stan oczekiwania na dobry seks lub jakieś konkretne seksualne atrakcje.

Gra Wstępna w Łóżku

Natomiast, gdy zaczynasz seks dopiero od gry wstępnej w łóżku, to Twoja ukochana nie doświadcza tych fantastycznych stanów emocjonalnych związanych z napięciem seksualnym.

Wtedy, gdy rozpoczynasz miłosne igraszki już w Waszej wyobraźni, w dodatku na jakiejś fajnej randce, to po prostu w łóżku mogą dziać się cuda.

Ogrom pomysłów na randki i gry wstępne masz w moich publikacjach „Randki Lepsze Niż Kiedykolwiek” oraz „Gra wstępna Lepsza Niż Kiedykolwiek”.

Są one dostępne w moim sklepie. (link)

To wszystko sprawia, że gdy już znajdziecie się w sypialni i kobieta osiągnie orgazm, to wówczas będzie on dużo silniejszy i bardziej satysfakcjonujący.

Powiem więcej.

Dla wielu kobiet brak tego napięcia seksualnego budowanego przez długi czas przed stosunkiem płciowym, jest powodem nie tylko braku orgazmów.

Jest to również częsta przyczyna braku satysfakcji z uprawiania seksu w ogóle nawet wtedy, gdy orgazmy mają.

Między innymi dlatego kobiety uwielbiają randki z nutka erotyzmu zakończone różnymi atrakcjami w łóżku.

W takich sytuacjach już na randce mogą być rozpoczęte pierwsze seksualne atrakcje i zabawy z umysłem.

Najlepsze 5 Minut

Po takiej randce nawet 5 minutowy seks będzie bardzo satysfakcjonujący, bo tak naprawdę mentalny seks rozpoczął się już kilka godzin wcześniej w Waszych głowach.

Gdy tak robisz, gdy rozpalasz jej umysł dużo wcześniej, to kobieta już nie potrzebuje, aż tak bardzo, abyś ją rozpalał w sypialni.

W łóżku najmocniej pragnie, abyś ugasił ten ogień pomiędzy jej udami doprowadzając ją do orgazmu lub jakichś satysfakcjonujących doznań.

Wtedy każdy Twój dotyk jest 1000 razy bardziej przyjemny i efektywny.

Tego typu postępowanie to także jedna z metod, aby kobieta uważała Cię za świetnego kochanka, nawet jak masz problemy z utrzymaniem przez długo erekcji lub z szybkim wytryskiem.

Ogromne ilości sposobów i strategii, aby rozpocząć seks w wyobraźni kobiety i w ten sposób dostarczać jej doznań emocjonalnych, których pragnie, zebrałem w moich kursach i koniecznie musisz je poznać.

W każdym kursie są zupełnie inne techniki, dlatego warto zdobyć je wszystkie, aby zacząć rozpalać kobietę na bogato nie tylko w łóżku, ale i poza sypialnią.

=> Przejdź do sklepu i wybierz materiał, który Cię najbardziej interesuje.

Jeżeli miałbym Ci polecić coś bardzo konkretnego w tym temacie to wybierz kurs „Generatory Rozkoszy”.

=> Możesz go pobrać pod tym linkiem, na stronie po kliknięciu tutaj.

Aleks

PS. Jeśli jesteś tu nowym Czytelnikiem i nie pobrałeś jeszcze bezpłatnego kursu „Lepszy Kochanek”, to możesz to nadrobić wchodząc na stronę https://lepszykochanek.pl/ Poznasz w nim kilka sztuczek do seksu, pozycje seksualne w nowym wydaniu i kilka trików, sposoby na poradzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem i problemami z erekcją, dzięki innemu spojrzeniu, afrodyzjaki i uwodzicielskie strategie do seksu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.