Niewerbalna Komunikacja

shy_girl_orofacial_creativ-common_4_04_2013

Myślę, że większość mężczyzn, gdy zastanawia się, co powinni powiedzieć do swojej kobiety w sypialni lub jakie czynności podjąć, aby sprawić jej jak największą rozkosz myśli zbyt logicznie. Przyjrzyjmy się temu uważniej.

Skupiają się oni wokół tego „co” powiedzieć, zamiast tego „jak” to powiedzieć. Gdy chodzi o podjęcie działań zastanawiają się częściej, „co powinni zrobić”, pomijając bardzo istotną kwestie, czyli „jak” to zrobić.

To, co mam na myśli to niewerbalna seksualna komunikacja, czyli wszystko to, co komunikujesz podczas Twojej interakcji z kobietą poprzez mowę ciała, ton głosu, szybkość mówienia, to, o czym myślisz, Twoje gesty, spojrzenie itd.

Ale wyjdźmy na chwilę z sypialni i przyjrzyjmy się jak ludzie się komunikują w innych sytuacjach.

Bez względu na to czy rozmawiasz z przyjaciółmi podczas wspólnego wyjścia na miasto, czy z piękną kobietą na łące, Twoje słowa stanowią tylko małą część tego, co tak naprawdę chcesz przekazać…

Małą czyli ile dokładnie?

Były robione badania na ten temat, które pokazały, że werbalna komunikacja to tylko około 10 % całego Twojego komunikatu podczas interakcji. Tylko 10%. A co zresztą?

No właśnie. Kobiety są mistrzyniami w odczytywaniu pozostałych 90% komunikatu. Pewien mój znajomy twierdzi, że może opowiadać kobiecie, jak kupuje bułki w piekarni i ona będzie nim kompletnie zauroczona, oczarowana i będzie chciała zjeść z nim te bułki natychmiast.

Wszystko, co związane z Twoim głosem, czyli jego barwa, ton, szybkość, głębokość, styl mówienia to około 40 % komunikatu. Natomiast pozostałe 50 % to Twoja mowa ciała, gesty, wyraz twarzy, kontakt wzrokowy i to, o czym myślisz, jak czujesz się sam ze sobą podczas mówienia.

Podchodząc do kobiety możesz myśleć „O Boże! Co ona sobie o mnie pomyśli jak jej powiem zaraz jakiś komplement?” albo „Ta kobieta ma niesamowite szczęście, że zaraz poprawię jej humor i sprawię, że pojawi się na jej twarzy uśmiech radości, gdyż poczuje się piękną kobietą. A w dodatku jak fantastycznie byłoby zjeść z nią śniadanie na trawie na łące.”

Podobnie w łóżku…

Jedni myślą “Czy jej się to podoba, co ja teraz robię?” Inni natomiast „Jestem fantastycznym kochankiem i zaraz pokaże jej to, co potrafię, bo znam wiele sztuczek i choć jeszcze wiele nie wiem, mam czasami problemy, to i tak świetnie sobie radzę.”

Widzisz różnicę? W zasadzie za sposobem myślenia, podąża pozostałe 90% Twojego komunikatu, a rodzaj słów, które wypowiadasz to jedynie 10 %. Dlatego to, co mówisz nie ma tak wielkiego znaczenia jak cała reszta.

Jeśli Ty się czujesz niepewnie, komunikujesz to niewerbalnie, choćbyś używał cudownych zaklęć na absolutną pewność siebie. W wyniku tego kobieta wyczuwa Twoją niepewność i sama nie czuje się ani komfortowo, ani bezpiecznie, ani seksownie, przez co sprawy mogą potoczyć się nie po Twojej myśli.

Więc co robić, aby ona poczuła się naprawdę dobrze. Oto kilka wskazówek.

  • Jeśli do tej pory nie miałeś okazji odzywać się w sypialni w ogóle, zacznij od mówienia jej czegoś w stylu: Jest mi tak dobrze. Uwielbiam jak to robisz. Jeszcze jeszcze. Dzięki temu zaczniesz się czuć dobrze, z tym, że mówisz coś w jej kierunku.
  • Mów powoli. Nigdzie się nie spiesz, z tym co chcesz jej przekazać. Powolny i niski ton głosu jest dla niej mocno podniecający.
  • W Twoim głosie musi być czuć pewność tego co chcesz zrobić i powiedzieć. Poćwicz przed lustrem i zaobserwuj jak to, co mówisz współgra z całą resztą.
  • Utrzymuj kontakt wzrokowy. To pokazuje, że myślami jesteś razem z nią, a nie gdzieś indziej. Jednym głębokim spojrzeniem możesz zakomunikować więcej niż używając tysiąca słów. Jeżeli głęboki kontakt wzrokowy nie jest Twoją mocną stroną, zbliż swoją głowę do jej szyi, a potem ślizgaj się końcem języka od jej obojczyka aż do ucha. Jednocześnie mów do niej szeptem o tym, dlaczego doprowadza Cię do szaleństwa.
  • Uśmiechaj się zalotnie i diabelsko lub pokazuj inne emocje. Nie bądź non stop poważny. Drocz się z nią swoim wyrazem twarzy.
  • W żadnym wypadku nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Nawet, jeśli chcesz jej dać jakaś nową przyjemność, której wcześniej nie robiłeś, zachowuj się tak jakbyś to robił już któryś raz i był pewien swoich działań.
  • Gdy coś mówisz, niech Twoje działania podążają od razu za Twoimi słowami. Nie zastanawiaj się i nie oczekuj od niej aprobaty (oczywiście jeśli to co od niej oczekujesz nie jest poniżające czy w jakiś inny sposób przekracza pewne granice). Po prostu działaj. Kobiety często chcą mieć faceta, który wie, czego chce i potrafi to wziąć, a w dodatku robi to z klasą.

Dobrej zabawy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.