Pieszczoty Piersi – Gdzie, Jak i Kiedy?

flickr_unfurled_cc_18_06_2013

Piersi i sutki to jedna z bardzo erogennych stref kobiecego ciała. Dlatego dobrze wiedzieć jak się nimi bawić, jak je pieścić, dotykać, całować, lizać, a co najważniejsze, kiedy to robić, a kiedy nie. To jedna z podstawowych umiejętności, którą fajnie mieć, jeśli chcesz odnosić sukcesy w doprowadzaniu swojej kobiety do szaleństwa.

Zanim podam Ci kilka przykładów, w jaki sposób bawić się jej biustem, muszę powiedzieć Ci jak większość mężczyzn zachowuje się, jeśli chodzi o pieszczoty piersi.

Z reguły wygląda to tak, że po kilku pocałunkach, gdy już dostali od kobiety zielone światło, rozpinają bluzkę i od razu przechodzą do ssania jej sutków. W żaden sposób nie zaskakują kobiety. Kobieta może przewidzieć każdy ich ruch. A co będzie kolejnym przystankiem, gdy już ten facet odessie się od piersi. Oczywiście zmierza w kierunku, krocza, ale o tym innym razem.

Dlatego pierwszą wskazówką, którą mogę Ci udzielić jest to, abyś był nieprzewidywalny w dobieraniu się do strefy skrytej za biustonoszem. Dobrze, aby kobieta nie spodziewała się Twojego następnego kroku. Jeśli zaczynasz ją całować, rozpinasz bluzkę i przechodzisz z pocałunkami w okolice dekoltu, cofnij się o jeden krok i wróć do pocałunków jej szyi, ramion i ust. Dotyk piersi poprzez biustonosz lub poprzez satynową pidżamkę też może dostarczyć jej ciekawych doznań.

Biustonosze są wykonane są z różnych materiałów i ten materiał może wywoływać fajne odczucia, gdy drażnisz piersi poprzez materiał.

Gdy, na przykład, ściągniesz z niej bluzkę, rozepnij biustonosz i skieruj się w dół w okolice brzucha, celowo omijając jej biust. Takie przeciąganie w czasie stymulacji okolic piersi sprawi, że ona nie będzie mogła się doczekać, kiedy wreszcie zaczniesz ją tam dotykać.

Takie zachowanie pokaże też kobiecie, że inne partie jej ciała również są przez Ciebie zauważane i atrakcyjne. Możesz to podkreślać jakimiś gorącymi komplementami na temat jej brzucha, szyi, talii.

Ale, gdy już cała Twoja uwaga skupi się na wysokości jej klatki piersiowej nie zaczynaj pieszczot od ssania sutków. Podrocz się z nią i przeciągnij to w czasie. Jest wiele miejsc, o których mężczyźni zapominają. Możesz całować, lizać miejsca nad, po bokach, pod piersiami. Są to równie bardzo wrażliwe strefy. Możesz również przesuwać po nich lub biegać palcami. Wszystko to jest niesamowicie przyjemne, a w dodatku zastanawiające dla kobiety, która może mieć myśli w stylu: “dlaczego do cholery jeszcze nie jesteś na szczycie jej piersi jak wszyscy inni, którzy tu byli”.

Chcąc zaatakować jej sutki, możesz zacząć od wykonywania spiralnych posuwistych ruchów po jej skórze zmierzając w kierunku centrum. Będąc już bardzo blisko zahacz delikatnie o jej sutek i wycofaj się do tyłu. Pozwól, aby przeszyło ją niezwykłe uczucie przyjemności, dreszcze i prądy.  Spraw, by nie mogła się doczekać kolejnego ruchu.

W tym momencie możesz wrócić do pocałunków, a później znowu w okolice biustu. To niewiarygodnie skuteczne, jeśli chodzi o podniesienie jej poziomu podniecenia i pożądania.

Użyj swojego kciuka lub palca wskazującego, aby delikatnie masować jej sutki zgodnie z ruchem wskazówek, a następnie w przeciwnym kierunku.

Następnie przyłóż całą swoją dłoń do jej sutków i wykonuj delikatnie okrężne ruchy.

Kolejnym krokiem może być uchwycenie sutków, w Twoje palce, aby delikatnie je pociągać i wydłużać.

Podobnie możesz je pieścić językiem delikatnie szarpiąc i pociągając ustami.

Zmieniaj siłę nacisku podczas pieszczot i obserwuj momenty, w których będzie chciała złapać oddech. Jeśli zauważysz, że jej sutki twardnieją i powiększają się możesz być pewien, że robisz dobrą robotę.

Pamiętaj, żeby nie robić w kółko tego samego. Zmieniaj miejsca, w których dajesz jej przyjemność i wracaj do nich po kilku chwilach.

Więcej technik stymulacji piersi znajdziesz w 10 części kursu “Wirtuoz Seksu” zatytułowanym “Orgazmiczny masaż piersi”. Materiał znajdziesz w moim sklepie albo wchodząc w >>ten link>>

Ważna informacja! Cała powierzchnia piersi, a w szczególności sutki może być mniej lub bardziej wrażliwa w zależności od kobiety oraz od jej cyklu miesiączkowego.

Dlatego powinieneś zacząć od delikatnych pieszczot i obserwować jej mowę ciała. Jeśli ona się nie krzywi i nie powstrzymuje Twoich pieszczot, delikatnie zwiększaj nacisk swojego dotyku.

Dobrej zabawy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , , ,

4 Comments on “Pieszczoty Piersi – Gdzie, Jak i Kiedy?

  1. Hej. Bardzo dobry tekst. Tak właśnie należy robić i gdyby w swoim życiu facet przeczytał taki tekst chociaż raz – było by o wiele ciekawsze nie tylko dla kobiet lecz jest również podniecające dla faceta. Pozdrawiam serdecznie i z uśmiechem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.