Ona: “Muszę być w nastroju”

Na pewno słyszałeś wiele razy, że kobieta musi być w nastroju, aby miała ochotę na różne niegrzeczne incydenty w sypialni lub poza nią. Ciekawe jakie Ty masz do tego podejście? Bo widzisz…

Jedni faceci, czekają aż ich kobieta będzie w nastroju i w efekcie czekają nieraz miesiąc albo dwa, aby doświadczyć kilku momentów miłosnego uniesienia.

Inni robią różne uwodzicielskie sztuczki i podstępne akcje, aby ten nastrój w kobiecie wywołać i w efekcie mają łóżkowe przygody nawet każdej nocy.

Ale nie zrozum mnie źle. Prawdziwi kochankowie, robią to po to, aby sprawić przyjemność kobiecie,a nie po to, aby zmanipulować ją i wykorzystać do własnej przyjemności.

Wyciągając wnioski z tego co do mnie piszą przez wiele lat faceci oraz własnych doświadczeń i informacji, które posiadam, zauważyłem, że z facetami jest podobnie.

Gdy nie są we właściwym nastroju, albo, gdy wydaje im się, że są, to mogą mieć na przykład problemy z erekcją lub z satysfakcją i zadowoleniem z intymnych doświadczeń ze swoją partnerką.

Wprowadzenie kobiety w nastrój, dzięki czemu ona nabierze ochoty na Ciebie (…i stanie się bardziej podatna na osiąganie orgazmów również), to tak naprawdę tylko część procesu rozpalania kobiety.

Oprócz tego, trzeba także zablokować czynniki, które mogą przeszkadzać w rozpaleniu jej ciała i umysłu, takie jak negatywne myśli, przekonania, problemy dnia codziennego, czy różnego rodzaju atakujący kobietę stress w różnych postaciach.

I to samo jest z facetami.

Gdy coś przeszkadza im wejść w nastrój, albo, gdy kobieta nie potrafi ich w ten nastrój wprowadzić lub sami nie potrafią wprowadzić we właściwy nastrój siebie, to często jest to przyczyną różnych seksualnych dysfunkcji.

Brak nastroju do łóżkowych przygód jest też wynikiem skrzywionego podejścia do relacji damsko męskich, zazdrości, czy nawet złego patrzenia na otaczający nas Świat i ludzi.

Co z tym zrobić?

Ja Ci dokładnie nie powiem, co masz robić, aby stać się mistrzem od wprowadzania siebie oraz kobiety w odpowiedni nastrój…

…ale tysiące wskazówek i podpowiedzi, które zebrałem przez lata znajdziesz w moich materiałach i na pewno wiele z nich będzie bardzo skuteczna w Twoich obecnych lub przyszłych relacjach z kobietami.

Nawet, gdy obecnie jesteś singlem, to umiejętność budowania nastroju jest chyba jedną z najważniejszych umiejętności, dzięki której będziesz w stanie przeżywać z kobietą naprawdę gorrrące chwile.

Przejdź do zakładki >>SKLEP<<, skorzystaj z moich materiałów i zwiększ swoją kreatywność w tworzeniu nastrojowych momentów.

Prawie w każdym materiale są dziesiątki nowych, unikatowych przykładów, które Ci w tym błyskawicznie pomogą, tak jak pomogły już tysiącom facetów.

No, ale może jesteś tym typem gościa, który woli czekać, aż właściwy nastrój spadnie na kobietę lub na Ciebie samego z nieba. Czasami cuda się zdarzają.

Gorących momentów i powodzenia!

Aleks

Tagged with: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.