Rozpalająca Literatura

Podpowiem Ci dzisiaj pomysł na dosyć ciekawą mentalną grę wstępną.

Dzięki niej kobieta prawdopodobnie rzuci się na Ciebie jak na ulubione ciastko, aby je błyskawicznie zeżreć, nie mogąc opanować swojego głodu seksualnego.

Oto krótka wskazówka.

Wizyta w Księgarni

Wybierz się do księgarni i znajdź jakaś gorącą, erotyczną literaturę.

Możesz wcześniej poczytać na forach, które pozycje książkowe kobiety sobie wzajemnie polecają.

Poszukaj takich, które wywołują najwięcej rumieńców podczas czytania.

Oczywiście możesz zamówić równie dobrze książkę w księgarni internetowej.

Podstęp

Następnie podrzuć tą książkę kobiecie, ukryj ją w jej nocnej szafce.

W kolejnym kroku poinformuj dziewczynę o tej niespodziance i poproś ją, aby przeczytała kilka fragmentów zanim się zobaczycie.

Ona może to zrobić na przykład podczas kąpieli w oczekiwaniu na Twoje przybycie albo relaksując się przy ulubionej muzyce.

Możesz ją jeszcze bardziej zaintrygować i powiedzieć, że jedną z sytuacji, która jest opisana w książce chciałbyś z nią zrealizować.

Możesz dać jej zadanie, aby zgadła, która to sytuacja. Spróbuj przykleić notkę na okładce. Daj jej znać, że Twój ulubiony moment jest przykładowo na stronach 22,23 i 24.

Nastrój Oczekiwania

Treści zawarte w erotycznej literaturze rozpalą jej umysł wprowadzając kobietę w ciekawy nastrój, więc Tobie pozostanie jeszcze rozpalenie jej ciała, gdy się zobaczycie.

Zamiast książki, możesz poszukać jakiejś krótkiej, pasjonującej erotycznej opowieści ze smakiem, którą wydrukujesz i ukryjesz w jej mieszkaniu.

Wtedy, gdy kobieta odkryje ją pod Twoją nieobecność, zacznie się nowa erotyczna przygoda.

Jeśli jesteś w związku na odległość możesz wysłać taką książkę lub opowieść pocztą tradycyjną, dzięki czemu cała sytuacja nabierze dodatkowych barw.

Więcej tego typu podpowiedzi znajdziesz w takich kursach jak Gra wstępna lepsza niż kiedykolwiek, Zaskocz kobietę, Protokół Pożądanie, Rozpal każdą kobietę oraz w Mistrzowie namiętności.

Każdy materiał jest inny i zawiera inną wiedzę.

=> Powyżej wymienione kursy znajdziesz w zakładce >>SKLEP<< lub klikając w ten link.

Dobrej zabawy!

PS. Jeśli jesteś nowym Czytelnikiem i nie pobrałeś jeszcze bezpłatnego kursu „Lepszy Kochanek”, to możesz to zrobić wchodząc na stronę https://lepszykochanek.pl/ Poznasz w nim kilka sztuczek do seksu, pozycje seksualne w nowym wydaniu, sposoby na przedwczesny wytrysk i problemy z erekcją, afrodyzjaki i uwodzicielskie strategie do seksu.

 

 

3 Comments on “Rozpalająca Literatura

  1. Witam, bravo TY! dobrych expertow widze sledzisz 😉 juz gdzies to obilo mi sie o uszy wykonanie Planu SEXUALNEGO ZORRO 😀

    Fajnie, ze sie dzielisz tym w PL – w kraju LAM sexualnych i AMEB (bez urazy – nie chodzi o wszystkich).

    Pozdrawiam i jak zawsze Merytoryka na wysokim poziomie w temacie zagadnienia ;).

    • Nie słyszałem o takim planie i nie wiem co ma wspólnego mój wpis z Zorro 🙂 Każdy jest ekspertem, nie trzeba nikogo śledzić, jeśli ma się czas i chęci na odkrywanie i rozwijanie swojej kreatywności. Nie nazywałbym bym tak osób, która nie czują potrzeby rozwijania swoich seksualnych umiejętności, każdy ma prawo robić co chce, korzystać z życia i wybierać co chce i nie każdy będzie mistrzem w e wszystkich dziedzinach. Każdy jest jak to nazwałeś „LAMĄ i ABEBĄ” w jakiejś dziedzinie, z pewnością Ty i ja również i myślę, że nie ma co tak podchodzić, do tych, któzy są słabsi w jakiejś dziedzinie, bo są mocniejsi z pewnością w innych;) Dobrego dnia;)

  2. Zrobiłem kiedyś coś podobnego. Efekty były ciekawe. przy okazji odkryłem co w tych romansach i erotykach baby czytają i powiem, że można się trochę zainspirować…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.