Oralny Faul Start

skirt_girl_applegurl_creativ common_4_04_2013

Często mówię o tym, że mężczyźni zbyt szybko zmierzają w kierunku tych najbardziej wrażliwych intymnych miejsc, a jak się już tam znajda to zaczynają działać zbyt intensywnie. Dziś trafiłem na ciekawą wypowiedź Pań, które siedzą sobie przy stole i rozmawiają otwarcie na temat “lizania przycisku miłości” w dosłownym tłumaczeniu z angielskiego. Ten film jest na YouTube po angielsku, ale wyłowiłem z niego najciekawsze treści, abyś mógł się z nimi zapoznać.

Cała rozmowa dotyczy seksu oralnego i tego jak zacząć, co robić kiedy zacząć, a czego nie robić. Poznasz w niej kilka wskazówek jak zrobić jej dobrze językiem, ustami lub palcami.

Na końcu podam link do wideo.

Pani nr 1, mówi że lubi bardzo delikatnie na początku, gdy powoli się podnieca coraz bardziej, gdy jest trochę pocałunków, skubania, trochę używania palców na około. Ale jeśli ktoś zaczyna intensywnie TO NIE JEST TO! Mówi, że to nie jest wtedy przyjemne dla niej, a nawet staję się zdrętwiała i sparaliżowana.

Pani nr 2, mówi, że potrzebuję być rozgrzana i zmierzanie prosto do łechtaczki to nie to, czego chce.

Pani numer 3 mówi, że może być seks rozpoczęty bezpośrednio od stymulacji łechtaczki, ale gdy ktoś zaczyna bardzo delikatnie i nie robi nic na siłę. Tłumaczy, że jeśli ktoś zaczyna w tamtym miejscu to koniecznie musi być stopniowe wzrastanie nacisku, a nie od razu … Tutaj Pani robi energiczny ruch głową i porusza językiem z prędkością światła.

Pani numer 4, opowiada, że lubi, gdy na początku czuje w tamtym miejscu ciepło z delikatnie przyłożonych na około całej okolicy ust, bez jakiegokolwiek nacisku, same usta, po czym w tle słychać inną Panią która krzyczy ” O tak, całe usta na około i ssanie!” <= !!!!

Pani numer 3, zabiera jeszcze raz głos i mówi, że ją kręci, gdy ktoś naprawdę robi seks oralny z ogromną przyjemnością, a nie jakby się brzydził. Wówczas przytakują wszystkie Panie.

Więc jeśli chcesz jej zrobić dobrze językiem lub ustami umiejętności techniczne to nie wszystko. Liczy się również Twoja przyjemność, którą czerpiesz z seksu oralnego.

Pani numer 1 przejmuje głos i mówi, że w zależności od ilości gry wstępnej, zmierzanie bezpośrednio do łechtaczki nawet dłonią, może być przyjemne, ale gdy jest trochę rozgrzana.

Pani numer 2 wtrąca, że zaczynanie seksu od seksu oralnego to nie dla niej, po czym inna Pani stwierdza, że dla niej to jest ok, ale bardzo bardzo delikatnie, gdy są tylko usta przyłożone do tamtego miejsca, żadnego nacisku, wtedy jest dobrze.

Znowu Pani numer jeden, mówi, że ona preferuje rozpoczęcie seksu od kontaktu całych ciał, od kontaktu ust z ustami, ust z jej policzkami, twarzy z twarzą, a nie od kontaktu ust mężczyzny z jej genitaliami. Po prostu lubi czuć bliskość drugiej osoby, a nie tylko bliskość jej ust w okolicach krocza.

Na koniec Pani numer 3 mówi, że jeśli o nią chodzi, to nie jest w stanie się podniecić, bez dotykania jej piersi. Mówi nawet, że może kompletnie nie być w nastroju, może nie być kompletnie podniecona, może nie brać prysznica trzy dni, ale jeśli ktoś dotknie jej piersi to od razu myśli “O kur**! Chce się ruchać!”

To, co te Panie mówią to tylko pewne powierzchowne informacje. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak to dokładnie robić palcami, językiem i zabawkami to koniecznie poznaj mój materiał “Władca Orgazmów”, który znajdziesz w moim sklepie >>

Sukcesów!

Aleks

PS. Poniżej podaje link do wideo. Mam nadzieję, że gdy na niego trafisz to będzie wciąż aktywne. Jeśli nie to ważniejsze kwestie już poznałeś z mojego artykułu.

Cała konwersacja jest co prawda po angielsku, ale wiedząc, że jest ona na temat seksu oralnego, to z mowy ciała kobiet i tak można sporo wyczytać.

http://www.youtube.com/watch?v=VnxIOIGcIDA

 

 

 

Tagi: , , , , ,
One comment on “Oralny Faul Start
  1. Ustausta pisze:

    Moja dziewczyna powiedziała mi kiedyś, że ma podobnie jak trzymam ją za szyje to od razu chce się poddać i oddać itp. Nie ukrywam, że czasami to wykorzystuje.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.