Precyzyjny Atak Na Punkt G

Pewnie słyszałeś i czytałeś wiele razy w przeróżnych źródłach o tym, że pewne pozycje podczas stosunku płciowego są dobre do stymulacji punktu G, a inne nie. Czy aby na pewno?

Widziałem wiele artykułów, książek i albumów, w których autor pisze, że jakaś pozycja stymuluje punkt G bardziej, a inna mniej. To nie zawsze jest prawdą, a najczęściej ma mało wspólnego z prawdą.

Moim zdaniem nie powinno się tak podchodzić do tematu ponieważ każdy penis jest inny, każdy ma inny kształt, długość, grubość i w tej samej pozycji może pobudzać zupełnie inne obszary w pochwie.

Zauważ. Jeśli facet ma penisa wygiętego w górę, to będzie stymulował punkt G w zupełnie innej pozycji niż ktoś kto ma sprzęt wykrzywiony w dół.

Będzie stymulował, o ile w ogóle penis jest tak sztywny, aby pobudzać obszary w pochwie.

Jeśli Twój sprzęt jest miękki i mało sztywny to przetestuj techniki z mojego kursu na temat mocnej erekcji, który znajdziesz w moim sklepie.

A przecież niektórzy mają sprzęty wygięte w bok lub po skosie i wtedy trzeba znaleźć jeszcze inną pozycję, aby pobudzany był punkt G.

Na marginesie wspomnę, że faceci często przejmują się takim wybrykiem Matki Natury, jakim jest skrzywiony sprzęt, ale zupełnie niepotrzebnie. 

Kobiety najczęściej uznają takie kształty za interesujące, gdyż zakrzywione męskie fallusy mogę stymulować pochwę w zupełnie inny sposób niż, gdyby były proste.

Wracając do tematu.

Jeśli będziesz ślepo słuchał takich rad, że jakaś konkretna pozycja pobudza punkt G, to może się okazać, że będziesz za każdym razem pudłował zamiast trafiać w ten punkt.

Przecież różnorodnych kształtów fallusów jest co najmniej kilkadziesiąt i każdy z nich potrzebuje innej techniki, innych kątów, innej pozycji, aby dobrze pobudzić punkt G lub jakieś inne miejsca.

Kobiety również mają różną budowę tam w środku i ich wrażliwe miejsca w pochwie nie są zlokalizowane dokładnie w tych samych miejscach.

Co więcej każdy człowiek ma inną motorykę ciała i trochę inaczej wykonuje ruchy frykcyjne.

Dlatego mówienie lub pisanie, że w jakiejś pozycji stymulowany jest punkt G mija się z prawdą w bardzo dużym stopniu.

Lepiej nauczyć się jak rozpoznać i jak odkryć samemu punkt G, poznać różnorodne techniki oraz sposoby tworzenia różnych kątów, strategii pobudzania tego miejsca i wtedy dopiero zastanowić się, które działania będą dedykowane dla Twojego przyjaciela.

Warto też pytać kobiety, która technika z tych, które używasz podczas miłosnych zabaw działa na nią najmocniej. Nie zawsze kobiety to jasno pokazują.

Dlatego proponuję, abyś pobrał sobie kurs Władca Orgazmów i nauczył się jak samemu odkryć najlepsze oraz najbardziej efektywne pozycje do stymulacji punktu G i nie tylko.

Poznasz także inne wrażliwe miejsca, które możesz drażnić.

W efekcie, jeśli dopasujesz odpowiednie techniki do swojego przyjaciela, który przecież ma wyjątkowy i niepowtarzalny kształt, to dużo szybciej będziesz miał sukcesy w doprowadzaniu kobiet do soczystych orgazmów podczas penetracji oraz podczas intymnego masażu.

Podobnie jest z innymi umiejętnościami. Na przykład, aby nauczyć się kontroli wytrysku, trzeba dobrać odpowiednie techniki do relacji, do stylu kochania się oraz do doświadczenia, które się posiada.

Kontrola wytrysku i poradzenie sobie z problemem opóźniania ejakulacji może u każdego wyglądać trochę inaczej. Ale o tym mówię więcej w kursie Totalna Kontrola Wytrysku.

Grę wstępną też trzeba umiejętnie dopasować do każdej kobiety, dlatego najlepiej poznać wszystkie gry wstępne, których uczę i dopiero wtedy wybrać te, które na dziś będą Ci się wydawać najbardziej dopasowane do kobiety.

Przykłady niesamowitych łóżkowych akcji masz w kursach Gry wstępne lepsze niż kiedykolwiek, Rozpal Każdą Kobietę oraz Protokół Pożądanie.

Zyskaj wiedzę, która podniesie Twoje łóżkowe umiejętności na wyższy poziom>>

Sukcesów i dobrej zabawy!
Aleks

PS. Jeśli jesteś na moim blogu nowym Czytelnikiem i jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam:

  • kilka niezwykle ciekawie omówionych pozycji do seksu,
  • poznasz zupełnie nowe style sztuki kochania się i gry wstępnej,
  • skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku,
  • kreatywne triki do łóżka zaskakujące kobiety z łatwością,
  • techniki i strategie, aby dać kobiecie mocne orgazmy i to na wiele sposobów,
  • podpowiedzi na lepszą erekcję, zwiększenie libido i wywoływanie ochoty na seks
  • oraz wiele więcej fajnych wskazówek, które uczynią Cię lepszym kochankiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.