Ratunek Na Problemy „w łóżku”

Słaba erekcja? Szybki wytrysk? Nuda i monotonia w sypialni? Kompleks „małego”? Posłuchaj kilku całkiem nowych, ciekawych wskazówek.

Warto przeczytać tą wiadomość nawet, gdy masz wszystkie moje materiały, gdyż rzuci ona nowe światło na wiedzę, którą się dzielę.

Dziś chciałbym Ci podpowiedzieć w jaki sposób pewna dosyć łatwa do zdobycia umiejętność może pomóc Ci w rozwiązaniu łóżkowych problemów.

Mam na myśli grę wstępną, ale w zupełnie innym wydaniu niż może Ci się wydawać.

Nowa Odsłona Gry Wstępnej

Mało kto zdaje sobie sprawę, że gra wstępna to POTĘŻNE i NIEDOCENIANE, a nawet często wyśmiewane narzędzie w rękach faceta chcącego zostać dobrym kochankiem.

Kreatywne, bogate w doznania, oryginalne, pomysłowe gry wstępne mogą być dla wielu kobiet aktywnością, która jest LEPSZA, CIEKAWSZA oraz PRZYJEMNIEJSZA niż typowy, medialnie promowany rodzaj doświadczenia miłosnego, czyli akt z penetracją.

Takich między innymi gier wstępnych uczę w kursach takich jak „Gra wstępna lepsza niż kiedykolwiek”, „Rozpal Każdą Kobietę” oraz „Protokół Pożądanie” – znajdziesz je w moim sklepie.

Gra wstępna, może być także elementem seksu, który jest w stanie sprawić, że już podczas niej kobieta poczuje się totalnie spełniona, a co więcej – Ty również.

A więc dobra gra wstępna jest także przyjemna i bardzo satysfakcjonująca dla faceta.

Tylko problem w tym, że faceci nie są nauczeni czerpać z tego doświadczenia przyjemność.

Często myślą, że gra wstępna to coś co muszą zrobić przed seksem dla kobiety.

Cel Gry Wstępnej

To nie jest tak, że gra wstępna jest po to, aby przygotować jej pochwę do penetracji i facet wykonuje ją dla kobiety.

To mit i bardzo ubogie rozumienie sensu gry wstępnej, które niszczy życie miłosne milionów, a może nawet miliardów par.

Wiele gier wstępnych może być tak bardzo satysfakcjonujących, że po ich doświadczeniu w sypialni zarówno kobieta jak i facet mogą być w 100% usatysfakcjonowani.

Jeśli trudno jest Ci w to uwierzyć, co by mnie wcale nie zdziwiło, to być może masz mylne pojęcie czym jest tak naprawdę jest gra wstępna.

Mało kto zdaje sobie sprawę jak bardzo rozbudowanym i fascynującym doświadczeniem może być dla obojga kochanków.

W dodatku być może nie masz zbyt wielu pomysłów jak może wyglądać taka satysfakcjonująca obojga kochanków gra wstępna.

Tego nie uczą ani w szkole, ani nie pokazują w filmach pornograficznych, ani na YouTube.

Nie nauczysz się tego także na pewno przy piwie z kumplami.

Korzyści z gry wstępnej

1- Dobrze rozwinięta umiejętność prowadzenia gry wstępnej może sprawić, że kobieta pokocha Twój szybki wytrysk.

Po prostu jeśli doprowadzisz do tego, że kobieta odczuje się spełniona już podczas gry wstępnej, to Twój brak kontroli ejakulacji nie będzie żadnym problemem dla niej.

Wiem, że może Cię to zaszokować, bo wszyscy straszą, że gdy nie nauczysz się kontroli wytrysku to stracisz kobietę i fajny seks będzie niemożliwy.

Ale to straszenie jest tylko po to, abyś coś kupił. Wystraszony klient to lepszy klient.

Otrzymując podpowiedź, że można inaczej spojrzeć na problem, nie został byś dobrym klientem.

Nie wydawałbyś pół wypłaty na suplementy obiecujące kontrolę wytrysku i miłosne spełnienie oraz tłumy kobiet w Twojej sypialni.

2- Umiejętność ta może również sprawić, że dla kobiety nie będzie żadnym problemem Twoja słaba erekcja albo jej chwilowy brak.

Najbardziej panikują Ci faceci, którzy myślą, że ich sprzęt to jedyny przyrząd do zaspokojenia kobiety, a ich głębokie pchnięcia to jedyna droga do raju w sypialni.

Wtedy, gdy ich sprzęt zawodzi choć przez minutę, to panikują, bo nie są świadomi, że wciąż mogą zastosować setki rodzajów przeróżnych strategi, aby kobieta poczuła się po prostu spełniona.

Dobra gra wstępna potrafi również wywołać taki efekt, że kobieta pokocha Twój rozmiar i będzie uważała, że jest idealny i dopasowany do niej jak sukienka uszyta na miarę.

Gry wstępne to również świetne narzędzie, aby go użyć w celu pozbycia się nudy i monotonii w sypialni, a także aby sprawić, że każdy Wasz seks będzie ekscytował Was niczym ten pierwszy raz.

Większa Atrakcyjność

Umiejętność zaskakiwania kobiety grą wstępną może także sprawić, że ona uzna Cię za MEGA atrakcyjnego faceta, chociaż Ty uważasz się za przeciętnego albo nawet mało atrakcyjnego.

Jeśli dasz jej posmakować czegoś, czego nie otrzyma od innych, to ona będzie Cię ubóstwiać nawet jak nie masz urody niczym modele z okładek.

Obecnie w moim nowym kursie „Gra wstępna lepsza niż kiedykolwiek” udostępniłem najnowsze strategie prowadzenia gier wstępnych, ale wiele przykładów znajdziesz także w innych kursach, jeśli ich jeszcze nie masz.

Nie powinienem w zasadzie dawać przykładów gier wstępnych, dlatego, że mogę wybrać te, które akurat Ci się nie spodobają i uznasz, że to materiał nie dla Ciebie.

Lepiej będzie gdy sam poznasz całą zawartość kursów, przetestujesz i sam stwierdzisz, czy jest w nim coś, co doda magii Twojemu życiu erotycznemu.

Niczym nie ryzykujesz, jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, to możesz po prostu zwrócić kurs i tyle.

Musisz też wiedzieć, że wiele pomysłów na randkę, które opisuję w najnowszym kursie „Randki lepsze niż kiedykolwiek” można przekształcić w niezłą grę wstępną, jeśli się je wzbogaci odpowiednimi elementami.

Takie przykłady również otrzymasz w tym materiale.

Jeszcze coś.

Wiele strategii obdarowywania kobiety z publikacji „Prezenty lepsze niż kiedykolwiek” można tak poprowadzić, że niespodzianka, którą jej robisz jest tak podniecająca, że z automatu staje się niesamowitą grą wstępną.

Oczywiście możesz zaprosić za cenę kursu kobietę do restauracji, kupić jej ogromny bukiet albo upić ją rumem kilka razy.

Jednak żadna z tych opcji nie dostarczy jej setek nowych wrażeń, które możesz ty jej dać, gdy zdobędziesz dostęp do tych materiałów.

Żadna z tych powyższych opcji nie pomoże Ci także rozwiązać łóżkowych problemów i kompleksów, z którymi się rozprawiam w różnych kursach tematycznych.

Więc myślę, że warto przetestować moje materiały i sprawdzić czy i Ty, jak setki innych facetów, będziesz w stanie zawrócić w głowie kobiecie lepiej niż Don Juan i Casanowa razem wzięci.

=> Zyskaj mało znaną wiedzę i baw się w łóżku lepiej niż kiedykolwiek. Z tym kursem to proste.

Sukcesów!
Aleks

PS. Jeśli jesteś na moim blogu nowym Czytelnikiem i jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam:

  • sporo niezwykle ciekawie omówionych pozycji do seksu,
  • poznasz zupełnie nowe style sztuki kochania się, gry wstępnej i seksu,
  • skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie ejakulacji,
  • kreatywne triki do łóżka zaskakujące kobiety z łatwością,
  • techniki i strategie, aby dać kobiecie mocne orgazmy i to na wiele sposobów,
  • podpowiedzi na lepszą erekcję, zwiększenie libido i wywoływanie ochoty na seks
  • pomysły, aby uczynić seks z Tobą najciekawszą przygodą w życiu kobiety,
  • oraz wiele więcej fajnych wskazówek, które uczynią Cię lepszym kochankiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.