Nie Kontroluj Wytrysku i Bądź Lepszym Kochankiem

Czy wiesz, że możesz być podziwianym kochankiem nie mając umiejętności kontroli wytrysku? Wielu i tak w to nie uwierzy, choć to informacja potwierdzona przez setki kobiet.

Tak, można być kochankiem, który NIE POTRAFI kontrolować wytrysku, a mimo to jest dużo ciekawszym partnerem do łóżka od większość facetów, którzy potrafią kontrolować wytrysk.

Już Ci to szybko wyjaśnię i warto przeczytać wpis do końca, gdyż również w sekcji P.S. jest ciekawa podpowiedź.

Pomyśl… Czy jeśli byłbyś ekspertem od kobiecego ciała i, na przykład, jedynie za pomocą dłoni doprowadzałabyś Panie do kilku orgazmów w ciągu np. godzinnej sesji erotycznego masażu, to czy wtedy szybki wytrysk byłby problemem? Czy wtedy brak umiejętności kontroli wytrysku byłby czymś, co uniemożliwia przeżywanie z kobietą satysfakcjonujących momentów?

Mój Drogi, kobiety raczej ustawiały by się do Ciebie w kolejce!

Co więcej, jeśli byś taki masaż potrafił wzbogacić o unikatowe elementy, którymi jeszcze bardziej rozpalałbyś ciało i umysł kobiety, to czy musiałbyś się przejmować przedwczesnym wytryskiem?

Nigdy w życiu. Wtedy kolejki spragnionych kobiet do Twojej sypialni byłyby jeszcze dłuższe!

A co by było, gdybyś znał jeszcze inne sposoby dostarczania kobietom przeróżnych doznań i to nawet jeszcze lepszych niż te podczas godzinnego masażu z wielokrotnymi orgazmami Twojej partnerki?

Prawdopodobnie byłbyś sławny w całej okolicy.

Pobierz z mojego sklepu materiały “Władca Orgazmów” oraz “Gry Wstępne Lepsze Niż Kiedykolwiek”, a całkiem możliwe, że będziesz mógł zacząć cieszyć się z przedwczesnego wytrysku i to już od dziś.

Te 2 materiały to świetne połączenie, które zrobi w Twojej sypialni rewolucję.

JEDNAK jeśli i tak chciałbyś lepiej zarządzać swoim podnieceniem i nauczyć się tej kontroli ejakulacji to wtedy pobierz także materiał “Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”.

Wiedz jednak, że to nie jest konieczność i coś co ma Cię stresować w łóżkowych sytuacjach. Nie daj sobie wcisnąć, że każda kobieta oczekuje od faceta, że będzie posiadał tą umiejętność – kontroli ejakulacji, bo tak nie jest.

Takie informacje są promowane przez media, przez sponsorowane artykuły, przez koncerny farmaceutyczne, a nie przez kobiety sypiające z facetami, którzy potrafią je w 100% zadowolić i to na wielu płaszczyznach.

Po prostu, jeśli uwierzysz, że masz taki “problem” to możesz zostać facetem kupującym różne produkty na przedwczesny wytrysk nawet przez całe życie i wydać na to fortunę.

A ktoś, kto sprzedaje tego tupu “lekarstwa” zrobi wszystko, abyś myślał, że masz ogromny problem i zrobi jeszcze więcej, abyś uwierzył, że tylko i wyłącznie on dysponuje najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu.

A przecież na niesamowity seks wpływa ogromna ilość elementów i możesz być świetnym kochankiem nie tylko mając “problemy” z wytryskiem, ale nawet gdy masz słabą erekcję.

Jak widzisz mam niemalże przeciwne zdanie do tego, które promuje się w mediach i myślę, że warto je w pełni poznać, choćby właśnie z tego powodu, że przedstawiam zupełnie inne spojrzenie i rozwiązania.

Wszystkie materiały, o których wspomniałem powyżej znajdziesz w zakładce “Moje kursy”.

Szalonych momentów!

Aleks

PS. Umiejętność robienia kobietom intymnego masażu wzbogaconego przeróżnymi gorącymi “atrakcjami” sprawia często, że Twoje zmysły podczas takiego masowania oswajają się z podniecającymi bodźcami, które bardzo często są przyczyną szybkiego wytrysku.

Już po kilkunastu minutach “kreatywnego dotyku” kobiecego ciała, Twoje podniecenie i podekscytowanie może opaść i osiągnąć taki poziom, który umożliwi Ci dłuższe wytrwanie podczas stymulacji Twojego przyjaciela.

Co więcej, taki masaż za każdym razem może wyglądać inaczej i za każdym razem może być wykonany w innej pozycji, o czym możesz poczytać w jednym z moich poprzednich wpisów.

P.P.S. Jeśli moje bezpłatne podpowiedz zmieniają na lepsze Twoje miłosne życie to może weźmiesz pod uwagę wsparcie mojego projektu, aby wskazówek pojawiało się jeszcze więcej.

W ten sposób również możesz odwdzięczyć mi się za dotychczasową pracę, jeśli po prostu czujesz, że warto, jeśli to naprawdę Ci pomaga i jeśli masz taką możliwość.

Wesprzyj autora i projekt “Wirtuoz Seksu” >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.