Rozpal Jej Umysł Włosami

girl-hair_lies-thru-a-Lens-_creativ-common_4_04_2013

Możesz wykorzystać ten sposób zarówno podczas gry wstępnej, jak i w innych sytuacjach, gdy jesteście razem. Pieszczenie włosów kobiety jest ogromnym przełącznikiem w jej umyśle, dzięki czemu sprawisz jej przyjemność na wielu płaszczyznach. Jak to działa?Nieznany obiekt

Włosy są często pomijane jako narzędzie do sprawiania erotycznej przyjemności. W wyniku pośpiechu i traktowania seksu zadaniowo, mało który mężczyzna zauważa coś więcej w swojej kobiecie niż piersi i to co znajduje się między jej nogami. Brak skupienia uwagi na jej włosach bierze się również stąd, że po prostu mężczyźni nie wiedzą jak się nimi zająć i co może dla nich zdziałać zabawa jej włosami.

Długie, krótkie, kręcone czy proste, blond czy rude, z całą pewnością każda kobieta ma włosy. Twoja również. Pytanie tylko czy Ty je zauważasz. Chciałbym, abyś popatrzył na włosy jako źródło przyjemności, nie tylko jej, ale również Twojej.

Oto kilka sztuczek, które możesz wykorzystać.

Bądź delikatny i czuły

Gdy ją całujesz często jest tek, że jej włosy opadają na twarz. Wówczas możesz delikatnym ruchem odgarnąć je z jej twarzy. Możesz nawet wykonać taki ruch w momencie, gdy na jej twarzy nie będzie włosów. Ona nie koniecznie musi o tym wiedzieć. Zaczesz jej włosy za ucho, i przesuń swoją rękę wzdłuż szyi. Chodzi o to, abyś takim gestem pokazał swoją troskę i zainteresowanie czymś więcej niż jej biustem. Dużo łatwiej będzie jej przejść do kolejnego etapu, gdy wytworzysz poczucie bliskości i więzi.

Jeśli Twoja kobieta ma proste włosy, zrób z ich końcówek coś na kształt pędzelka. Jeśli ma kręcone włosy użyj jej loków. Pobudzaj jej twarz, szyje i kark, podobnie jakbyś to robił piórkiem. Będzie to dla niej bardzo zachęcające do dalszej zabawy. Zwróć uwagę na to, że w ten sposób Twoja partnerka jest również w stanie sprawić przyjemność Tobie. Może użyć swoich włosów w każdym miejscu Twojego ciała. Podsuń jej taki pomysł.

Stań Się Bardziej Agresywny

Po delikatnych pieszczotach zmień taktykę. Wsuń dłoń w jej włosy, najlepiej z tyłu głowy, zaciśnij pięść stanowczo, ale z wyczuciem. Jednocześnie całuj się z nią namiętnie. Zrób to w umiejętny sposób. Ściśnij jej włosy tak, żeby poczuła Twoją władzę i dominację, ale jednocześnie, żeby to nie sprawiało jej bólu. Gdy pociągasz ją za włosy, odchyl jej głowę w bok i do tyłu i przejdź do całowania jej szyi. Jeśli chodzi o zaciśnięcie pieści na jej włosach, możesz popróbować na sobie. Jeśli będziesz ją zbyt mocno i nieumiejętnie szarpał, sprawisz jej ból lub wyrwiesz włosy i przerwiesz erotyczną atmosferę. A nie o to chodzi.

Gdy jesteś w niej i uprawiacie seks, również możesz to robić. Upewnij się jednak, co Twoja kobieta myśli na temat tego typu dominacji. Przechodź do ciągnięcia za włosy stopniowo. Zacznij to robić podczas pocałunków. Będziesz widział jak reaguje. Może się poddawać i wzdychać z rozkoszą albo może Cię odpychać lub dać znać w jakiś inny sposób, że nie bardzo ją to kręci, w co wątpię. Unikaj takiego zachowania, że nagle podczas seksu złapiesz ją za włosy i zaczniesz ciągnąć, bo możesz wywołać odwrotny skutek. Zamiast zbliżyć się do orgazmu wyrzuci Cię z łóżka i będzie to ogromny seksualny wyłącznik, a nie włącznik.

Nie Tylko w Sypialni

Możesz delikatnie odgarniać jej włosy, wkładać w nie swoje dłonie i pociągać je, przesuwać swoją dłoń po jej szyi podczas różnych codziennych sytuacji, na przykład stojąc w kolejce. Zgadnij, o czym ona wtedy pomyśli. Przejdą jej dreszcze po całym ciele i podświadomie wywołasz w niej wiele pozytywnych odczuć.

Sprawdź sam.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.