Tlen Na Lepszą Erekcję?

Posłuchaj jak możesz mieć lepszą erekcję robiąc codziennie coś, co zajmuje 2 sekundy.

Opiszę dziś coś, o czym w ogóle się nie mówi, a co ma ogromny wpływ na Twoją seksualną moc.

To może pomóc Ci pokonać problemy ze wzwodem.

Być może nawet ten prosty fakt, który zaraz omówię, jest specjalnie pomijany, aby faceci częściej sięgali po różne leki?

Jeden z Wielu

Oczywiście to, co opiszę, to tylko jeden z faktów, który może utrudniać Ci osiągnięcie erekcji.

Warto poznać wszystkie, aby skutecznie i naturalnie pokonać problemy z erekcją.

Więcej podpowiedzi jest w moim materiale „Seksualne Turbodoładowanie”, który znajdziesz w zakładce „Moje Kursy.”

Trochę Wstępu

Bardzo często jest tak, że gdy ktoś zaczyna mieć problemy ze wzwodem to poszukuje jakichś magicznych środków, które by mu ten wzwód przywróciły.

Moim zdaniem, zanim facet mający problem z erekcją zacznie przeszukiwać rynek środków na erekcję, które w większości przypadków i tak nie działają, powinien zrobić coś nietypowego.

Powinien zadać sobie serię pytań, które zweryfikowałaby, czy przypadkiem przyczyny jego problemów z erekcją nie wynikają ze stylu życia, czy nawet stylu spania.

Erekcja, a styl życia

Oto prosty przykład zależności pomiędzy jakością erekcji, a czynnikami związanymi ze stylem życia.

Tak naprawdę podobnie jest również z problemem przedwczesnego wytrysku oraz z umiejętnością opóźniania wytrysku.

Również wiele czynników może być przyczyna tego problemu, ale o tym mówię w kursie „Totalna Kontrola Wytrysku w 24H”(link).

Wykazano ponad wszelką wątpliwość, że przebywanie w pomieszczeniach, które są słabo wentylowane sprawia, że organizm staje się niedotleniony.

Co więcej jest on zatruwany dwutlenkiem węgla oraz innymi gazami, jak choćby oparami z substancji wykorzystywanych do produkcji różnych elementów wyposażenia wnętrz.

Pewien bardzo doświadczony doktor, będący już na emeryturze, kiedyś w wywiadzie, którego słuchałem, powiedział bardzo ciekawy fakt.

Twierdził, że właśnie przez słabą wentylację w pomieszczeniach nad ranem robi się w sypialni komora gazowa będąca przyczyną zawałów serca.

Dodał, że najwięcej zawałów jest w godzinach porannych, gdy stężenie CO2 jest największe.

Zatrucie CO2 powoduje też udary, duszności, przyspieszone bicie serca i wiele innych problemów, mniejszych i większych.

Więc, jeśli śpisz z kobietą w małym pomieszczeniu i na dodatek z racji tego, że kobiecie lub Tobie jest zimno, zamykacie szczelnie wszystkie okna, to zatruwacie sami siebie.

Możesz być przez to osłabiony, niewyspany i bardziej podatny na infekcje, mający mniej wigoru i sił witalnych.

Myślę, że lepiej przykryć się grubszym kocem, ale mieć mocno uchylone okno, niż pozamykać okna i spać pod lekką kołdrą.

Ja osobiście śpię przy otwartych oknach cały rok i z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, że jest to jeden z wielu powodów tego, że bardzo dobrze się wysypiam.

Co więcej, dobre natlenienie organizmu może nawet uchronić nas przed nowotworami, na co wskazuje następujący fakt.

Profesor Otto Warburg już na początku XX. wieku twierdził, że osłabiony układ immunologiczny i zaburzona przemiana materii prowadzą do powstawania komórek nowotworowych w organizmie człowieka. Udowodnił, że rozwój raka jest procesem anaerobowym.

Ten gość to laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za odkrycie budowy oraz działania enzymów oddechowych, więc myślę, że warto uwzględnić jego odkrycia na drodze do pełnego zdrowia.

To tak w skrócie.

Po prostu jak chcesz, aby Twój organizm był lepiej wypoczęty, lepiej natleniony, miał więcej wigoru i był w stanie wywoływać silniejszą erekcję, to otwieraj okna i przebywaj w wentylowanych pomieszczeniach, tak w dzień jak i w nocy.

2 sekundy

Otwarcie okna zajmuje nie więcej niż 2 sekundy. Stąd ta informacja na początku tego wpisu, że możesz mieć lepszą erekcję robiąc coś, co zajmuje 2 sekundy.

Z tego co się dowiedziałem, pomieszczenie, w którym przebywamy powinno być dobrze wentylowane i to cały czas, a nie tylko wietrzone raz dziennie.

Ciekawe, czy jakiś lekarz przed przepisaniem leków na erekcję zapytał kiedykolwiek kogokolwiek o to, czy sypialnia jego pacjenta jest dobrze wentylowana?

Nie żartujmy. Często od razu na wizycie leci recepta na jakieś leki, gdyż na otwieraniu okien nikt by nie zarobił, a jeszcze by się mogło okazać, że akurat ten sposób podziała.

Ale takich pytań, które wypadałoby zadać samemu sobie albo takich, które lekarz moim zdaniem powinien zadawać w gabinecie lekarskim jest dużo, dużo więcej.

Zweryfikowanie ich wszystkich zajęłoby każdemu podczas wizyty pewnie kilka godzin, a kto ma na to czas?

Raczej musimy zadbać o taką wiedzę sami, a ja jestem tu po to, abyś mógł do niej dotrzeć szybko, dzięki kursom, które przygotowałem.

Rośliny na erekcję

Jeszcze coś. Aby nasz organizm był lepiej natleniony i mógł korzystać z lepszego powietrza, warto zadbać też o odpowiednie rośliny w mieszkaniu, a szczególnie w sypialni.

Przytoczę tu fragment maila od mojego Czytelnika, który dodał kilka zdań w temacie świeżego powietrza w mieszkaniu. Napisał od tak:

 

„Tutaj jako zapalony botanik mam jeszcze dwie propozycje. Jest kilka roślin, które bardzo skutecznie oczyszczają powietrze, a dodatkowo produkują tlen.

Otóż: Sansewieria – 3 średnio duże są w stanie w jedną noc naprodukować tyle tlenu, ile dorosły facet potrzebuje by się nie udusić. Nie trudno się domyślić, że 3 aż nie są potrzebne, a jedna mała wystarczy. Nie każda roślina też nocą wydziela tlen,a ta tak 😉 Co więcej, Sansewieria jest mało wymagająca, a podlewać wystarczy ją raz na miesiąc. Nawet facet nie widzący się w roli ogrodnika powinien to ogarnąć.

Dodatkowo paprocie i bluszcze. One skutecznie usuwają wszelkie toksyny z powietrza pozostawiając otoczenie świeże jak się tylko da. Polecam! Sama natura, a w sypialni robi się klimatycznie jak u tarzana z dżungli. Jak kto lubi ;)”

 

Jest jeszcze inny powód, dla którego warto mieć rośliny w sypialni i dobrze wietrzyć pomieszczenia.

Ale zanim Ci go podam, zadam Ci pytanie Czy wiesz dlaczego w lesie czujesz się dużo lepiej niż w biurze?

Między innymi chodzi o ilość jonów ujemnych w powietrzu, które wpływają na układ krążenia i samopoczucie.

Dla przykładu w lesie ilość jonów ujemnych w powietrzu jest w okolicach 3000 w 1 cm^3, a w mieszkaniu gdzie jest dużo elektroniki może spaść nawet do 10 jonów w 1 cm^3.

Takie pomieszczenie to cichy zabójca i to nie tylko Twojej erekcji, ale całego organizmu.

Można znaleźć informacje , że jeśli w powietrzu jest mało jonów ujemnych, a dużo dodatnich to:

– Twoje płuca gorzej wychwytują cząsteczki z tlenem

– Zostaje zachwiany mechanizm krążenia

– Czujesz się bardziej poddenerwowany

– Gorzej jest Ci się odprężyć i zrelaksować

– Możesz mieć przyspieszone tętno

Więcej tego typu informacji udostępniam w kursie o silnej erekcji, który możesz pobrać w moim sklepie.

Ciekawe jest to, że często wystarczy przestań niszczyć swoje zdrowie niewłaściwym stylem życia, aby nasze ciało dużo lepiej funkcjonowało.

=> Materiał o wzmacnianiu erekcji i nie tylko znajdziesz na tej stronie.

Życzę gorących nocy i do usłyszenia.

Aleks

PS. Oczywiście nie jestem lekarzem i nie mogę odradzać Ci wizyt lekarskich, więc potraktuj to, co napisałem jako opowieść, która wynika z mojego doświadczenia i ma Ci coś podpowiedzieć.

Jednak z tego, co zauważam w obecnym Świecie, w prostych podpowiedziach różnych osób, które wynikają z ich osobistego doświadczenia, jest często więcej prawdy niż w poradach lekarskich, często umiejętnie sterowanych przez wielką farmację.

Oczywiście medycyna jest wspaniała, w końcu jest nazywana królową nauk, ale zbyt często myślę wykorzystuje się niewiedzę ludzi lub ich desperację, aby coś sprzedać.

=> W kursie „Seksualne Turbodoładowanie” odkryjesz więcej sekretów silnej i niezawodnej erekcji

PPS. Jeśli jesteś na moim blogu nowym Czytelnikiem i jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji do seksu, poznasz nowe style sztuki kochania się, skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka zaskakujące kobiety z łatwością, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję, zwiększenie libido oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.