Seks Tantryczny (ZAGADKA)

Zapraszam dziś do pewnej nietypowej zabawy. Umieściłem poniżej pewne zdjęcie pokazujące tantryczne doświadczenie seksualne.

Zdjęcie prezentuje pewien styl sztuki kochania, związany z zaspokajaniem potrzeb seksualnych, który wywodzi się ze starożytnych doświadczeń kochanków z Dalekiego Wschodu.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej zabawie, opisz w w kilku zdaniach w komentarzu pod tym postem, co przedstawia obrazek;) Będzie warto.

Po prostu opisz w prosty sposób to, co według Ciebie się dzieje na powyższym zdjęciu.

Napisz w jakich pozycjach kochają się kochankowie na powyższej rzeźbie, jak realizują swoje potrzeby seksualne, co przedstawia ten miłosny akt.

Im więcej szczegółów podasz tym lepiej, gdyż wtedy będziesz mógł więcej zauważyć, gdy poznasz rozwiązania tej zagadki.

W ten sposób chciałbym Cię czegoś nauczyć, ponieważ za kilka dni wyjaśnię, co tak naprawdę to zdjęcie oznacza.

Myślę, że wielu z Was będzie bardzo zaskoczonych.

Później Ty będziesz mógł wykorzystać tą zagadkę, na przykład podczas rozmowy z kobietą, aby zrobić na niej nietypowe wrażenie.

Zapraszam do zabawy w tą tantryczną zgadywankę.

E-mail, który podasz, aby zostawić komentarz nie będzie dla nikogo widoczny.

Aleks

PS. Na stronie poniżej, pod linkiem, podaję rozwiązanie tej zagadki, która odkryje przed Tobą kilka sekretów starożytnych kochanków.

Ale jeśli chcesz wziąć udział w tej zabawie, to przed otwarciem poniższej strony zostaw swój komentarz na dole, pod tym postem.

Warto;)

=> Rozwiązanie zagadki na temat wartości merytorycznej ilustracji

PPS. Jeśli jesteś tu nowym Czytelnikiem i jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji do seksu, poznasz nowe style sztuki kochania się, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

9 Comments on “Seks Tantryczny (ZAGADKA)

 1. Para po prawej uprawia satysfakcjonujący seks.
  Mężczyzna po lewej nakłania swoją partnerkę do seksu oralnego ale ona woli tego po prawej, które ty penetruje jej córkę.

 2. Więc tak kobieta która się pochyla wie co robi i ma wspaniały sex, kolega obok który się masturbuje czeka na swoją kolej a ta co zamyka oczy wyobraża sobie jak by to było bo jeszcze tego nie robiła ale bardzo by chciała, tylko że nie bardzo wie jak za to się zabrać…. Ha ha ha

 3. hmmm gość z lewej się onanizuje, a gość z prawej zapina nachylona kobietę od tyłu, jest tez kobieta, która nie bierze udziału w tym spektaklu, tylko ma zamknięte oczy

 4. Na ilustracji widać 2 mężczyzn oraz 2 kobiet. Tak wygląda kobieta przyjęła 2 penisa 1jeden od tyłu,,2 penis kobieta przyjęła przez usta, ,a druga kobieta odkryła i przerażona zasłoniła oczy kobieta przyjęła penisa do usta i wypuściła, ,,kobieta pochyliła głębiej, by otrzymać większy rozkosz od mężczyznę o tyłu by wgłębiał do do pochwy ,ba mężczyzna i usiłuje wytrysnąć penisa w plecy kobieta pochylona, a ta osoba może być obserwuje relację kobietę z dwiema mężczyznami.moze być orgia

 5. Po prawej stronie gosciu wkłada kobiecie która się nachyla z tylu stoi kobieta która zasłania twarz bo to pewnie jej koleżanka haha a z lewej strony stoi gosciu który nigdy nie zamoczyć i chce w grzeczny sposób zaprosic kobiete do seksu

 6. Po prostu seks grupowy (super! ). Jeden facet się masturbuje, jest seks analny i kobieta, która chyba ma przyjemność z patrzenia

 7. Meżczyzna po prawej stronie uprawia seks z kobietą na stojąco od tyłu. Druga kobieta zaspokaja swoje potrzeby poprzez bierny udział w tej scenie aktu miłosnego, podobnie do drugiego mężczyzny, który poprzez masturbacje patrząc na kochanków zaspokaja swoje potrzeby.

  • Ja tam tylko widzę stosunek z jedną osobą i 3cia postać się masturbuje. A jak jest według Ciebie to nwm, ale bardzo mnie to ciekawi :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.