Zapomniane Strefy Erogenne

romana-correale-flickr-cc

Wielu mężczyzn podczas gry wstępnej oraz podczas różnych seksualnych momentów skupia się głównie na takich fragmentach kobiecego ciała jak piersi, pupa, czy miejsce pomiędzy udami. Jeśli kobieta ma szczęście to czasami mężczyzna zahaczy również o inne części jej ciała. Tymczasem seks nie powinien skupiać się tylko wokół naszych narządów płciowych i tych najbardziej popularnych miejsc erogennych. Na naszych ciałach jest wiele niezwykle wrażliwych miejsc. Poznaj kilka z nich i rozpal zmysły swojej ukochanej jak nigdy wcześniej. 

Zaczekaj.

Zanim gdziekolwiek zaczniesz ją dotykać w seksualny sposób zadbaj o to, aby Twoje dłonie były ciepłe i zadbane, bo Twoja kobieta może odskoczyć jak porażona prądem. Sam mam czasami z tym problem i bywa tak, że przed pieszczotami wychodzę do ubikacji, aby po prostu rozgrzać dłonie pod gorącą wodą. Nie wiem jak to działa, ale jak już się rozgrzeją to temperatura utrzymuje się przez dłuższy czas. Szczególnie przyjemny jest ten dotyk na samym początku, gdy dłonie są wręcz rozpalone.

Dłonie, Nadgarstki, Przedramiona

Wymieniam je na początku, ponieważ możesz zwrócić uwagę na te miejsca jeszcze zanim do czegokolwiek dojdzie. Na przykład wtedy, gdy siedzicie obok siebie w kawiarni lub restauracji albo jesteście na spacerze. Weź jej dłoń i połóż ją na swojej lub oprzyj na stole, a następnie delikatnie przesuwaj po jej wewnętrznej stronie opuszki palców w kierunku przedramienia. Możesz to robić, podczas gdy rozmawiacie i patrzeć jej jednocześnie w oczy. Po kilku chwilach ona może zapomnieć, o czym rozmawialiście, jeśli zatopi się w tym przyjemnym odczuciu.

Kark, Szyja, Obojczyk, Ramiona

Gdy już oboje zmierzacie myślami w kierunku miłosnej uczty jest to dobry moment, abyś przed pozbyciem się ubrań z jej ciała poświęcił chwilę wyżej wymienionym miejscom. Możesz stanąć za nią, gdy siedzi na krześle, odchylić jej włosy i delikatnie gładzić jej kark, po czym zostawić na nim kilka pocałunków. Następnie odchyl jej głowę do tyłu i pocałuj ją w okolicach ust, a następnie przesuń się ustami po jej szczęce, boku szyi, obojczyku i ramionach. Równocześnie możesz gładzić jej kark. Miejsce, gdzie zaczynają się włosy jest jednym z bardziej wrażliwych miejsc. To tylko jeden ze scenariuszy, który może przyspieszyć jej bicie serca. Zachęcam, abyś wymyślił swój.

Biodra, Wewnętrzna Strona Ud, Łydki

Gdy już zrzucisz z niej ubrania, a Twoja partnerka leży na brzuchu zacznij od przesuwania swoich palców po jej plecach, a później wzdłuż bioder wykorzystując opuszki palców. Ciekawych doznań dostarcza też gładzenie jej skóry paznokciami. Następnie wróć palcami w kierunku jej pleców, po czym zacznij podróżować swoimi dłońmi wzdłuż wewnętrznej strony ud. Następnie kieruj się w kierunku łydek zahaczając o miejsca po przeciwnej stronie kolan.

To również tylko jeden z możliwych sposobów, aby dostarczyć jej sporo przyjemności. Sugeruję, abyś miejsca, które wymieniłem dotykał w różnorodny sposób. Czasami delikatnie wywołując łaskotki, czasami mocniej. Czasami szybko, a czasami powoli i zmysłowo. Czasami jednym palcem, a czasami całą dłonią. W wyniku tego dostarczysz jej przyjemnych dreszczy i różnorodnych doznań. Możesz spróbować potrzeć swoje dłonie, aby je w pewien sposób naelektryzować, zgromadzić w nich energię, a następnie poruszyć delikatnie palcami jej sutki.

Więcej podpowiedzi i technik dotyku znajdziesz w moich kursach.

Niektóre są tak gorące, że nie chcę o nich mówić publicznie, gdyż skierowane są tylko do wąskiego grona facetów, chcących poznać skrywane fantazje kobiet.

Przejdź do sklepu klikając w ten link:

Przyjemnych chwil!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

4 Comments on “Zapomniane Strefy Erogenne

  1. Tyle tego. Ja od razu ładuje w cyce i chyba jest zadowolona. Ale muszę spróbować podotykać ją gdzie indziej hmm

    • Akt miłosny w zabawnej atmosferze też może być fantastyczny. Nie ma co żałować. Media i branża erotyczna oraz oczywiście porno nauczyła ludzi, że seks musi być poważny, namiętny albo romantyczny lub dominujący, a tymczasem można się świetnie bawić w łóżku w towarzystwie przeróżnych emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.