Sekrety SKUTECZNEJ Kontroli Wytrysku

W przestrzeni medialnej na temat przedwczesnego wytrysku jest bardzo dużo informacji. Na pewno nieraz spotkałeś się z różnymi wskazówkami.

Jednak często są one sprzeczne, wprowadzają w błąd, nie dają pełnego obrazu sytuacji lub sprawiają, że w życiu seksualnym mężczyzn pojawiają się kolejne problemy.

To wszystko powoduje, że faceci nie pozbywają się skutecznie tego problemu i kompleksów z nim związanych albo wpadają w kolejne.

Za to pozbywają się najczęściej pieniędzy, gdyż preparaty na przedwczesny wytrysk do tanich nie należą, a w dodatku bardzo słabo działają.

Podobnie jest ze środkami obiecującymi dodatkowe 2, 5 a nawet 10 cm w długości lub obwodzie penisa.

Jak korzystałeś to wiesz, że to nie działa i po prostu sprzedaż tych preparatów opiera się na niewiedzy, braku doświadczenia i kompleksach mężczyzn.

Kontynuując…

Nie chce być gołosłownym, więc dam Ci teraz przykłady jak w temacie problemu przedwczesnego wytrysku promuje się mało trafne informacje lub nawet takie, które generują dodatkowe problemy.

Pierwszy przykład

Często mówi, się, że pomocnym dla facetów z problemem przedwczesnego wytrysku może okazać się masturbowanie przed stosunkiem płciowym.

To tak jakby powiedzieć, że przed treningiem na siłowni warto się rozgrzać.

Jednak rozgrzewka może być skuteczna albo i nie.

Może pomóc uniknąć kontuzji albo nawet przyczynić się do kontuzji.

Podobnie według mnie jest z masturbacją przed stosunkiem płciowym.

Moim zdaniem to nie jest do końca prawda, że to pomaga, gdyż masturbacja może przebiegać bardzo różnie i nie każdy potrafi to robić tak, aby było to pomocne.

Faceci najczęściej robią to kompulsywnie, schematycznie i w efekcie zamiast sobie pomóc to sobie szkodzą.

W dodatku podczas masturbacji można nieświadomie wykonywać pewną rzecz, która podczas seksu sprawi, że będziemy mieć problem z odzyskaniem erekcji.

Opowiadam o tym dziwnym przypadku w kursie „Seksualne turbodoładowanie.”

Sztuka Masturabcji

O masturbacji można by napisać naprawdę grubą książkę.Bez odpowiedniej wiedzy może być ona szkodząca, a z odpowiednimi informacjami może działać cuda.

W takiej książce można by opisać jak to robić, kiedy, po co, jak stymulować umysł i ciało podczas tej czynności, jak dzięki niej mieć lepsze życie seksualne itd.

Z tego co wiem z różnych źródeł, takich właśnie umiejętności uczono kiedyś, np. w czasach, w których rozwijała się Tantra.

Co więcej, masturbację uznawano kiedyś na dalekim wschodzie jako ogromnie przyjemną czynność, która praktykowana umiejętnie może prowadzić nawet do oświecenia.

Pisała o tym autorka książki „Tajemnice Sypialni Gejszy. Japońska Sztuka Seksu”.

Wiem, że to może być szokujące dla Ciebie, gdyż w naszej kulturze często masturbację uważa się za coś grzesznego, wstydliwego, wyśmiewanego i zakazanego.

Nieumiejętne podejście do masturbacji może sprawić, że podczas seksu wystąpi problem z libido, z ochotą na seks, a partnerka przestanie nas podniecać.

Mając także złe przekonania, co do masturbacji możemy wpaść w ogromny konflikt wewnętrzny, który zaszkodzi naszemu zdrowiu psychicznemu.

Może pojawić się też cała masa innych problemów, jeśli mamy złe nawyki masturbacyjne i staramy się nimi w ten sposób rozwiązać problem szybkiego wytrysku.

Czyli masturbacją możemy dolać oliwy do ognia naszych problemów, albo zgasić ten ogień i odzyskać swobodę i moc oraz seksualny potencjał.

Drugi przykład

Mówi się też, że pomocne mogą okazać się substancje znieczulające penisa.

I tu też mam swoje zdanie na podstawie 10-ciu lat konsultacji z facetami.

Myślę, że znieczulony penis podczas miłosnego aktu, to ostatnia rzecz, którą chciałbyś mieć.

Co więcej, znieczulenie penisa sprawia, że często występują problemy z erekcją, gdyż przestajesz czuć bodźce, związane ze stymulacją albo są one na tyle ograniczone, że erekcja słabnie.

To tak, jakbyś znieczulił sobie język i próbował czerpać przyjemność z jedzenia.

Każdy chyba był kiedyś u dentysty, doświadczył znieczulenia i wie jak to jest próbować coś zjeść ze znieczulonym językiem.

Chcesz, aby podobnie wyglądał Twój seks? To śmiało. Na rynku znajdziesz sporo takich produktów.

Stosowanie takich środków generuje także duży dyskomfort sytuacyjny podczas seksu lub przed seksem.

To sprawia, że skupiamy się podczas miłosnego aktu nie na tym co trzeba.

Tracimy stan ekscytacji, przyjemności i wpadamy w kolejne kłopoty.

Trzeci przykład

Często facetom proponuje się trening mięśni Kegla jako sposób na szybki wytrysk.

Moim zdaniem taki trening nie przynosi często wymiernych rezultatów, a przyczyna jest następująca.

O wiele ważniejszą umiejętnością dla wielu mężczyzn, którzy chcą mieć kontrolę na wytryskiem nie jest umiejętność napinania mięśni Kegla tylko ich relaksowania, odprężania, rozluźniania podczas seksu.

W wielu przypadkach, gdy napinasz mocno mięśnie to przyspieszasz wytrysk, a nie zmniejszasz możliwość jego wystąpienia.

To nie znaczy, że trening mięśni Kegla jest bezwartościowy.

Mięśnie Kegla używane w odpowiedni sposób także mogą pomóc wydłużyć stosunek płciowy.

Więcej skutecznej wiedzy

Z pewnością nie są to jedyne metody poradzenia sobie z tym problemem. Jeszcze wiele można by o przedwczesnym wytrysku napisać. 

Seks można wydłużyć na wiele sposobów, jeśli się zrozumie kilka mało znanych aspektów zagadnienia jakim jest przedwczesny wytrysk.

Dlatego zachęcam Cię, aby poznać pełny kurs „Totalna Kontrola Wytrysku w 24 h”. Znajdziesz w nim całą masę niespotykanych podpowiedzi i wskazówek.

Pobierz materiał i sprawdź, które wskazówki z kursu całkowicie zakończą Twoje problemy z szybkim wytryskiem.

Nic nie ryzykujesz, gdyż materiał jest objęty bezwarunkową gwarancją 100% satysfakcji.

=> Klikając w ten link lub poniższą ikonkę kursu możesz przeczytać konkretnie czego dowiesz się z materiału Totalna Kontrola Wytrysku

Życzę miłosnych sukcesów i gorących nocy!

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.