Pozycja „Zmysłowy Mix” [grafika]

Dziś opiszę Ci poglądowy rysunek pewnej nietypowej pozycji i dam kilka wskazówek do tego typu miłosnego aktu.

To zupełnie nowa pozycja, która nazwałem „Zmysłowy Mix”, gdyż daje ona możliwość zaangażowania wielu zmysłów.

Co więcej, tego typu sytuacja rozpali Wasze ciała i umysły w nowy sposób.

Jeśli uznasz, że tego typu wiedza Cię ciekawi, to dużo więcej sekretów pozycji miłosnych i seksu znajdziesz w moim najnowszym kursie „Pozycje Seksualne Mistrzów”.

Więc łap teraz kilka wskazówek, które wyjaśnią Ci dlaczego poniżej przedstawiona pozycja jest taka ekstra.

Po pierwsze.

W tej pozycji możesz jednocześnie stymulować swój sprzęt w miejscu pomiędzy jej nogami w okolicach kolan.

Dla kobiety tego typu stymulacja będzie zapewne czymś nowym, więc z racji tego pojawi się pewnego rodzaju podekscytowanie sytuacyjne w jej głowie.

Odczucie, że Twój sztywny i rozpalony pręt dotyka jej ciała w jakimś miejscu, może być dla niej mocno rozbudzające.

Po drugie.

Wtedy, gdy jej robisz dobrze, masując np. łechtaczkę lub punkt G palcami lub używając jakichś zabawek, możesz w tym samym czasie robić sobie dobrze, zabawiając się w sposób jaki przedstawiony jest na rysunku.

Nie musisz tego robić przez długi czas. Może to być tylko przez kilka chwil, aby wzbogacić miłosny akt o nowe elementy.

W kursie „Pozycje Seksualne Mistrzów” otrzymasz również kilka wyjątkowych technik do wykonania mistrzowskiej stymulacji kobiecych stref erogennych.

Wiele z nich opisałem tam po raz pierwszy i są zupełnie czymś nowym.

Drugą dłonią możesz zabawiać się z jej piersiami lub udami na kilka sposobów – tego typu wskazówki, co i jak robić z różnymi partiami kobiecego ciała również otrzymasz w pełnej wersji kursu „Pozycje Seksualne Mistrzów”.

Po trzecie.

Kobieta w tej pozycji może stymulować dłońmi np. mosznę paznokietkami lub robić coś innego, co lubisz.

Ona może również masować gruczoł prostaty od zewnątrz dłońmi lub od wewnątrz z pomocą jakiegoś gadżetu przeznaczonego do tego celu.

Po czwarte.

Kobieta ma w tej pozycji unikatowe widoki na Twojego „przyjaciela zza rozporka”, który zabawia się pomiędzy udami, pręży się i ślizga po jej ciele w unikatowym miejscu.

Ona obserwuje również Twoje pośladki i inne strefy erogenne pod unikatowym kątem, z innej perspektywy.

Tego typu widok jest z pewnością czymś, co może zwiększyć ilość rozpalających bodźców, którymi atakujesz jej zmysł wzroku.

Taka zabawa przy zgaszonym świetle również daje całą masę nowych doznań.

Po piąte.

Jej stopy są w okolicy Twoich ust, więc możesz coś kreatywnego z nimi zrobić.

Liżąc je i całując dostarczysz kobiecie seksownych łaskotek.

Łaskotki w połączeniu ze stymulacją łechtaczki mogą okazać się mieszanką naprawdę wybuchową.

Po szóste.

Ta pozycja może nabrać różnego charakteru.  Może być bardziej romantyczna lub władcza i dominująca albo jeszcze inna. Więcej opcji masz w pełnym kursie pod linkiem na dole.

Aby odegrać w tej pozycji rolę dominującego kochanka, przyciśnij jej łydki stanowczo do swojego torsu, a uda zaciśnij w taki sposób na tułowiu kobiety, aby seksownie zniewolić jej ramiona.

Gdy jej ciało jest zmysłowo zniewolone to wtedy Twój intymny masaż będzie jej smakował zupełnie inaczej.

Więcej opcji

Oczywiście to nie wszystkie triki, którymi możesz zaskoczyć kobietę w tej pozycji. Jest dużo więcej scenariuszy, które już za chwilę poznasz jeśli będziesz chciał.

Choć dziś dałem Ci kilka wskazówek, to tak naprawdę jest to niewiele, w porównaniu z tym, czego chciałbym Cię nauczyć w najnowszym materiale „Pozycje Seksualne Mistrzów”.

Po co Ci to?

Na przykład po to, aby nie mieć w łóżku poniższego problemu lub wielu innych.

Kobiety bardzo często narzekają, że seks, który uprawiają ze swoimi partnerami z czasem jest nudny, podobny, schematyczny, mało zaskakujący i mało rozwijający ich seksualny świat.

Niektóre Panie piszą mi, że nawet gdy zmieniają partnerów, to bardzo szybko się okazuje, że nowy partner robi praktycznie to samo w łóżku.

Te kobiety piszą np, że w nowym związku przez chwilę jest fajnie, bo facet ma inne ciało, inaczej pachnie, inny głos, ale z czasem znowu pojawia się nuda i monotonia oraz schematyczny seks.

Jeśli zamówisz kurs „Pozycje Seksualne Mistrzów” to jestem pewien, że każda kobieta, z którą będziesz się kochał zapomni o tym, co to znaczy „nudny seks”, a jej świat erotyczny zostanie wzbogacony o setki nowych smaków – dzięki Tobie.

Wątpię również, że nudny seks może być powodem Waszego rozstania. Wtedy, gdy poznasz te wszystkie możliwości, będziesz mógł robić na kobiecie ogromne wrażenie w Waszych intymnych relacjach i to nawet codziennie.

To nie obietnica. To efekt ponad 10-ciu lat mojej pracy w pomaganiu facetom w procesie stawania się lepszymi kochankami.

Ta wiedza nie może nie trafić w Twoje ręce. Grzech nie sprawdzić, tym bardziej, że masz gwarancję 100% satysfakcji.

=>> Kliknij tutaj lub w zdjęcie poniżej i sprawdź ile jeszcze wyjątkowych umiejętności nauczysz się z moją pomocą

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.