Generator Zaskakujących Momentów

Podsunę Ci dzisiaj kilka fajnych podpowiedzi na temat tego jak można łatwo wzbogacić chwile spędzana z kobietą.

Kilka koleżanek podsunęło mi parę fajnych pomysłów na podstawie ich przygód z facetami i postanowiłem, że podzielę się nimi tutaj.

Po więcej super wskazówek  sięgnij do kursu Zaskocz Kobietę, który śmiało można by nazwać Generatorem Zaskakujących Momentów.

W tym bardzo ciekawym i inspirującym kursie umieściłem dużo więcej ekstra podpowiedzi, które uczynią Twoje randki niepowtarzalnymi.

W pakiecie kursów zawierającym publikację o randkach, grach wstępnych i niespodziankach również jest cała masa szalonych podpowiedzi.

Jeśli będziesz, co jakiś czas ubarwiał Waszą relację pomysłami, które zebrałem w tych produktach, to kobieta będzie wpatrzona w Ciebie jak w piękny obrazek.

Kasia (pomysłowy deser)

Kiedyś mój partner przygotował pomysłowy deser.

Były to serca z galaretek z bitą śmietaną posypane wiórkami kokosowymi i czekoladą.

Zrobił je z pomocą silikonowych foremek w kształcie serc, które wcześniej pokrył cienką warstwą oleju kokosowego.

Było to naprawdę pyszne, a przy okazji bardzo proste i widowiskowe.

Poczałkowo myślałam, że to truskawki z bitą śmietaną, ale gdy ujrzałam małe serduszka to byłam jeszcze bardziej oczarowana.

Myślę, że każda dziewczyna byłaby zachwycona takim deserem, który można zjeść w łóżku, albo jako dodatek do romantycznej kolacji.

Jola (kąpiel z polnymi kwiatami)

Brałem kiedyś kąpiel i do łazienki wszedł mój facet i wsypał do wanny chyba z pół reklamówki polnych, różnokolorowych kwiatów. .

Wcześniej dałam mu znać, że zamierzam wziąć kąpiel więc chciał mi tą kąpiel przygotować, ale trochę nie zdążył bo już byłam w wannie.

On akurat był na przejażdżce rowerowej w okolicy, gdzie rosły ów polne kwiaty i wpadł na pomysł, aby  wzbogacić nimi moją kąpiel.

Co prawda, trochę się spóźnił, aby przygotować taką kąpiel, więc właśnie w trakcie kąpieli wsypał mi te kwiaty do wanny.

Najpierw pomyślałam, że go zabiję, ale już po chwili zmieniłam zdanie bo te kwiaty prezentowały się podczas kąpieli naprawdę ciekawie.

Łucja ( randka z autem RC)

Lubię wyścigi samochodowe na konsoli. Kiedyś podczas randki facet poprosił mnie, aby pozwoliła mu zasłonić oczy, bo ma coś fajnego w moim guście.

Wręczył mi pilota do samochodu RC do driftu, ale oczywiście przez kilka chwil nie miałam pojęcia co to jest.

Gdy próbowałem zgadnąć, co to takiego, przez przypadek wcisnęłam przycisk cofania i auto, które stało przede mną wydało dźwięk i wjechało we mnie.

Strasznie mnie to wystraszyło. Serce stanęło mi w gardle. Tego wieczoru  bawiliśmy się małą rajdówką, uczyliśmy się różnych sztuczek i mieliśmy niesamowitą frajdę.

Robiliśmy różne zadania, mini wyścigi na czas połączone z zaliczaniem punktów bazowych. Facet kupił ekstra baterię, więc mieliśmy dobrą zabawę przez około godzinę.

To autko towarzyszyło nam jeszcze wiele razy i urozmaiciło niejedną randkę.

Na pewno nie jedna kobieta nie zdaje sobie sprawy ile frajdy może przynieść wspólna zabawa takim autem RC.

Sama bym o tym nigdy nie pomyślała!

Mało?

Więcej wskazówek masz w mojej publikacji Zaskocz Kobietę oraz w nowych publikacjach o randkach, grach wstępnych i niespodziankach.

Zdziwisz się iloma czarującymi elementami można wzbogacić wspólne chwile spędzone z kobietą.

Wystarczy, że wykorzystasz tylko kilka podpowiedzi, a już zobaczysz pierwsze efekty.

Te publikacje to istny generator zaskakujących momentów, który koniecznie trzeba mieć.

Te materiały są jak książki kucharskie tylko, że zamiast setek przepisów na pyszne dania są w nich setki przepisów na pyszne momenty.

Materiałów, które zrobią furorę w Twoich przygodach z kobietami poszukaj w moim sklepie.

>>Kliknij w ten link, aby przejść do sklepu.<<

Dobrej zabawy.

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.