Co Najlepsze Na Przedwczesny Wytrysk?

Zrobiłem przegląd porad, które można przeczytać i usłyszeć w mediach, które mają pomóc facetom w poradzeniu sobie z przedwczesnym wytryskiem.

Niestety wiedzy, która naprawdę może pomóc w opanowaniu przedwczesnego wytrysku jest mało.

Powiem więcej. Dużo porad dotyczących radzenia sobie z problemem przedwczesnego wytrysku wprowadza facetów w błąd.

Technika „Start i Stop” Na Przedwczesny Wytrysk

Na przykład można się dowiedzieć, że aby opanować przedwczesny wytrysk trzeba używać podczas masturbacji pewnej techniki.

Chodzi o doprowadzanie się do momentu, gdy orgazm jest blisko, a następnie przerywanie masturbacji i oczekiwanie, aż podniecenie opadnie.

Następnie należy kontynuować masturbację i w ten sposób można się nauczyć kontroli wytrysku. Tylko, że jest pewna nieścisłość.

Jeśli facet trenuje sam ze sobą i używa do tego dłoni, to rzeczywiście może mieć efekty w panowaniu nad przedwczesnym wytryskiem… PODCZAS MASTURBACJI (nie podczas seksu).

W każdej chwili może przerwać stymulację i nie dopuszczać do wytrysku. Wtedy łatwo może masturbować się dłużej.

Przedwczesny Wytrysk Podczas Seksu

No, ale podczas realnego seksu z kobietą są zupełnie inne warunki do kontroli przedwczesnego wytrysku.

Męska dłoń to nie pochwa. Męska dłoń to nie gorące kobiece usta.

Podczas realnego seksu nie da się tak łatwo sprawić, aby penis na zawołanie został odcięty od bodźców i to całkowicie.

Nawet jeśli przerwiesz stymulację i zatrzymasz się na chwilę, to wciąż działa na Ciebie i penisa wiele czynników np. podniecające ciepło ciała kobiety.

Czasami wystarczy także, że kobieta wykona jeden zmysłowy ruch, w wyniku którego penis zostanie choć lekko stymulowany i facet ma przedwczesny wytrysk w ciągu sekundy.

Więc co robić, aby skutecznie przejąć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem?

Skuteczne Sposoby Na Przedwczesny Wytrysk

Po pierwsze, trzeba podejść strategicznie i na różnych etapach seksu zastosować różne techniki na przedwczesny wytrysk, a nie jedną.

Po drugie, trenowanie opóźniania wytrysku można praktykować podczas masturbacji, ale pod kilkoma warunkami.

1. Trzeba trenować inną technikę, niż ta, którą się często podaje. Technika „Start Stop” jest dobra by wydłużyć masturbację, a nie seks.

Podczas seksu potrzebujesz takiej techniki, by ograniczyć większą ilość bodźców płynących do penisa, niż podczas masturbacji.

2. Trzeba także sprawić, aby masturbacja była niemalże idealnym odzwierciedleniem tego, co dzieje się podczas seksu.

Jeśli w takich warunkach zapanujesz nad przedwczesnym wytryskiem, to wtedy bardzo łatwo zapanujesz również nad przedwczesnym wytryskiem podczas realnego seksu.

Skuteczne Metody Kontroli Wytrysku

W moim kursie „Kontrola Wytrysku w 24 H” masz ogrom przeróżnych technik, które skutecznie ograniczają przedwczesny wytrysk nie tylko podczas masturbacji, ale także podczas realnego seksu.

Najlepszym elementem tego kursu jest chyba bonus pt. „Kontrola Wytrysku Plus”.

Chodzi o to, że w tym bonusie uzupełniam kurs o najnowsze odkrycia na bazie moich doświadczeń, więc Twoje sukcesy w opanowaniu przedwczesnego wytrysku będą nieuniknione.

Ten materiał ma już setki pozytywnych opinii od facetów w różnym wieku, od początkujących  kochanków, jak i od tych doświadczonych.

Pobierz materiał i nie pozwól by problem przedwczesnego wytrysku niszczył radość z seksu i wpędzał Cię w niepotrzebne kompleksy. 

=> Opanuj przedwczesny wytrysk z kursem „Totalna Kontrola Wytrysku w 24H”

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.