Jaki prezent dla kobiety?

Dziś wrzucam na bloga bardzo ciekawą treść maila od czytelnika, w którym napisał mi o tym, w jaki sposób z pomocą moich wskazówek udaje mu się zaskakiwać swoją partnerkę. Warto przeczytać i rozbudzić swoją kreatywność.

Oryginalne zdjęcie maila od czytelnika jest na samym dole wpisu, jednak wrzucając treść wiadomości na bloga poprawiłem trochę stylistykę, ortografię i dodałem akapitów, aby lepiej się czytało tą wiadomość.

Jeśli chcesz mieć podobne efekty w robieniu wrażanie na swojej kobiecie, to koniecznie poznaj moją publikację “Zaskocz Kobietę.”, Znajdziesz ją w zakładce z kursami tutaj >>

Treść wiadomości:

Hej Aleks!

Czytam Twoje wiadomości i bardzo dużo dowiaduję się ciekawych rzeczy, np. jak być lepszym kochankiem.

W jednej z wiadomości przeczytałem, aby przy wręczaniu prezentu kobiecie, dodać do upominku coś małego, co wywoła całkiem inną emocje niż przy właściwym prezencie.

Dzisiaj miałem taką okazję.

Tzn. moja luba miała urodziny i jakiś czas temu wspominała mi o torebce, która jej się podoba. Oczywiście zapamiętałem jaka to torebka i jakoś miesiąc przed urodzinami zamówiłem ową torebkę.

Ale sama w sobie torebka jest nudna i postanowiłem, że dodam od siebie coś jeszcze.

Był to zwykły kamień znaleziony w trawie, wcześniej umyty i ładnie opisany czarnym markerem “LOVE”.

Efekt?

Cała rodzinka miała ubaw, także moja dziewczyna, bo jej siostra zadzwoniła do swojej koleżanki, że jej siostra dostała kamień na urodziny.

Myślę, że pomysł się sprawdził.

Po co opisuje Ci tą sytuację?

Czytam Twoje wiadomości lecz jako tako nie wspieram finansowo twojej działalności i chcąc się jakoś odwdzięczyć, opisuję to co mnie dzisiaj spotkało.

Inny pomysł, który zapadł mi w pamięci i który wykorzystałem to rocznica.

Prezentem był zegarek.

Ale ze pracowałem do późna postanowiłem, że prezent zostawię w jej domu.

Więc zapakowałem zegarek do wcześniej kupionej skrzynki (zwykła mała skrzynka z jasnego drewna, kupiona w supermarkecie ), którą zabezpieczyłem mała kłódka na klucz, wysłałem zdjęcie tak zapakowane prezentu do swojej lubej z dopiskiem, że czeka na nią coś miłego jak wróci z pracy.

Gdy moja kobieta wróciła z pracy nie mogła otworzyć kłódki, gdyż to ja miałem klucz przy sobie.

Zatem dopiero wręczyłem go jej późno wieczorem, gdy wróciłem do domu.

Efekt też mi się spodobał, ponieważ każdy, kto to widział zastanawiał się co tam się znajduje, a czekanie podsycało ciekawość.

Myślę że ten prezent też się udał.

Pozdrawiam.

PS. Mam 21 lat i jestem w dobrej relacji już 1.5 roku.

Poniżej wrzucam oryginalną treść wiadomości, którą otrzymałem.

Jeśli chcesz zostać mistrzem obdarowywania kobiet to koniecznie poznaj moją publikację “Zaskocz Kobietę”, w której poznasz setki przykładów opisujących unikatowe sposoby robienia wrażenia nawet na najbardziej wymagających kobietach.

Kurs “Zaskocz Kobietę” znajdziesz w zakładce “Moje Kursy” albo klikając tutaj >>

Dobrej zabawy!

Aleks

 

Tagged with: , , ,

3 Comments on “Jaki prezent dla kobiety?

  1. Jestem mężczyzną, który również popiera tego typu zachowania.
    Muszę jednak zwrócić uwagę, że nikt nie uczy mężczyzn tego typu zachowań, a kobiety wcale w tym nie pomagają. Zawsze twierdzą, że przecież mężczyzna powinien się domyśleć. Tak myślących jak ten młody człowiek jest niestety niewielu. Przypuszczam, że w całej populacji mężczyzn jest to niewielki procent, a być może nawet ułamek procenta.

    • Napisałeś… “zawsze twierdzą, że przecież mężczyzna powinien się domyśleć”. Nie można mówić, że kobiety zawsze coś twierdzą, bo to zbyt ogólne i nie dotyczy wszystkich 😉 Poza tym jeśli w Twoim otoczeniu są takie Panie, to wystarczy zmienić ich postawę, a jeśli się nie potrafi a czegoś oczekuje, to może warto poszukać informacji jak to zrobić? 😉 A może to kobiety powinny mówić “mężczyźni oczekują, że będziemy mówić im co chcemy, ale tego nam nie mówią, bo twierdzą, że powinnyśmy to wiedzieć?” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.