Błyskawiczne Sukcesy Mateusza

sukcesy mateusza

Przeczytaj jak jeden z czytelników dwukrotnie zaskoczył swoją kobietę, dzięki czemu ona jest pewna, że chce być z nim i tylko z nim.

Mateusz opisał w mailu do mnie kilka ciekawych sytuacji, które zaaranżował (z pomocą mojego kursu Zaskocz Kobietę) i zaraz Ci je przedstawię.

 

1. PIERWSZA SYTUACJA

Kobieta wysłała Mateusza do sklepu, po jakieś drobne, codzienne zakupy.

Oprócz zakupów Mateusz kupił dziewczynie bransoletkę z kolorowych cukierków.

Gdy wręczał bransoletkę dziewczynie, powiedział, że ma dla niej cenny prezent i założy go osobiście na nadgarstek kobiety, pod warunkiem, że ona zamknie oczy.

Co prawda taka bransoletka jest dla małych dziewczynek, ale Mateusz oprócz wręczenia kobiecie tej bransoletki zrobił coś jeszcze.

Gdy ona otworzyła oczy nie była zbyt zachwycona, dopóki Mateusz nie powiedział jej, że ilość cukierków w tej bransoletce to ilość powodów, dla których za nią szaleje.

Dodał, że właśnie dlatego jej to kupił.

Co było dalej?

Na jej twarzy pojawił się uśmiech, a dziewczyna przypięła bransoletkę, do ich wspólnego zdjęcia.

Mateusz napisał, że to było jedno z lepiej wydanych 80 groszy, bo tyle kosztowała ta bransoletka.

Taki upominek możesz wręczyć kobiecie bez okazji, albo na przykład po seksie, ale pamiętaj, aby dodać jakiś unikatowy przekaz tak, jak zrobił to Mateusz.

Ten pomysł można dopasować również do starszych kobiet, jeżeli zamienisz bransoletkę z cukierków na prawdziwą biżuterię lub na jakiś inny, spontaniczny upominek, do którego będzie pasował jakiś unikatowy przekaz lub komplement.

 

2. DRUGA SYTUACJA

Gdy kobieta chodziła po mieszkaniu w nocnej bieliźnie, Mateusz powiedział jej, że musi jej coś wyznać, ale słowa nie mogą mu przejść przez gardło, więc poprosił o długopis i kartkę.

Dziewczyna szybko podała mu notes i coś do pisania oczekując, że jej facet zaraz napisze coś strasznego.

Mateusz przez chwilę się zamyślił, po czym napisał w notesie zdanie: “Bóg musi być niesamowitym artystą, że stworzył tak piękną istotę jak Ty :-)”

Mateusz napisał, że ta sytuacja miała miejsce dosyć dawno, a pomimo tego jego kobieta zachowała wyrwaną z notesu kartkę z tym “wyznaniem” i nosi ją w portfelu.

W ten sposób możesz przekazać swojej kobiecie nie tylko jakieś spontaniczne wyznanie, ale również jakiś unikatowy komplement lub jakieś plany związane z najbliższą przyszłością.

Możesz to zrobić zarówno na jednej z pierwszych randek, albo wtedy, gdy już jesteś z kobietą jakiś czas i możesz być pewien, że ona będzie bardzo pozytywnie zaskoczona.

Klikając poniżej możesz pobrać więcej genialnych sytuacji, które z łatwością zaaranżujesz w swoim związku i zrobisz na swojej partnerce kosmiczne wrażenie.

>>Pobierz Generator Szalonych Chwil >>

Do usłyszenia !

Aleks

=====================================

Jeśli jeszcze nie pobrałeś mojego darmowego e-booka, a chcesz…

>>> Odkryć super wskazówki i triki do łóżka

>>> Poznać skuteczne metody powiększania penisa

>>> Nauczyć się najlepszych sposobów kontroli wytrysku

>>> Zapomnieć o słabej erekcji i zwiększyć libido

>>> Poznać pozycje do seksu, za którymi szaleją wszystkie kobiety

…to możesz to zrobić wchodząc na stronę http://kursseksu.pl/

======================================

1 Comment on “Błyskawiczne Sukcesy Mateusza

  1. Ja też mam sporo sukcesów w łóżku dzięki Twoim wskazówkom. Musiałbym długo pisać, gdybym chciał je tutaj wszystkie opisać. Powiem jedno. To wszystko co mówisz działa i moja kobieta jest w niebie dzięki temu czego się nauczyłem z Twojego bloga. Czekam na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.