Czy masz w łóżku “Plan B”?

Czasami facetów dopadają różne problemy takie jak problemy ze wzwodem, utrzymaniem erekcji, czy przedwczesnym wytryskiem. Większość mężczyzn, gdy ich to spotka, wpada w panikę, biegnie do apteki, dzwoni po lekarza, załamuje się, wpada w sytuacyjny stres, poddaje się negatywnym emocjom itd. A niektórzy się nie przejmują ponieważ wiedzą coś czego nie wie większość i mają “Plan B”. O co chodzi?

Musisz zdać sobie sprawę, że życie erotyczne powinno być bogate w wiele różnych doświadczeń, a nie oparte tylko na tych związanych z penetracją, czy stosunkiem płciowym.

Powiem więcej.

Są pary, gdzie facet stracił swój sprzęt na przykład w wyniku wypadku, a mimo to, taki związek jest wypełniony dużo większą ilością seksu niż przeciętny związek, a kobieta nie narzeka na brak satysfakcji.

Czy to możliwe? Oczywiście!

Bo widzisz…

Seks, to nie tylko to co widzisz na filmach dla dorosłych.

Seks to całość życia erotycznego człowieka.

To element życia przepełniony różnymi doświadczeniami seksualnymi takimi jak uwodzenie, mentalna gra wstępna, przeróżne zabawy w sypialni z ciałem i umysłem, seks oralny, czy seks z użyciem miłosnych akcesoriów oraz wszystko to, co dzieje się w wyobraźni partnerów, kochanków.

Jeśli uważasz swoją zawartość w spodniach, za jedyną drogę, aby Twoja partnerka była w 100% usatysfakcjonowana, to prędzej czy później będziesz w tarapatach.

Może nie przypadkowo Bóg tak stworzył kobietę, że jest ona bezpłodna tylko kilka dni w miesiącu?

Może jest tak dlatego, abyś korzystał z przyjemności jakie daje Ci jej ciasna i gorąca pochwa tylko przez kilka dni w miesiącu? Może jest tak dlatego, abyś dostrzegł, że seks to nie tylko te chwile podczas których Twój rumak jest w akcji?

Kiedyś nie było antykoncepcji, a mimo to kochające się pary miały satysfakcjonujące życie erotyczne, a nawet dużo bardziej satysfakcjonujące niż ma to miejsce wśród obecnie kochających się partnerów.

Pomyśl nad tym.

Często jest też tak, że to kobiety myślą, że Twój sprzęt to jedyne możliwe źródło ich rozkoszy. Ale te kobiety tak myślą, bo po prostu nie mają doświadczeń, które by im pokazały, że jest inaczej, że są w błędzie, że mają ograniczone spojrzenie na życie erotyczne.

Normalne jest, że co jakiś czas Twój “przyjaciel” może być chwilowo bez formy w wyniku różnych czynników, ale musisz też wiedzieć, że to żadna tragedia.

Kobieta również powinna to wiedzieć, że w takich momentach można wykorzystać “Plan B”, który może jej dostarczyć jeszcze więcej gorących momentów niż kochanie się w tradycyjny sposób.

Powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że gdy Twój przyjaciel chwilowo nie daje rady, to możesz zaspokoić kobietę na dziesiątki innych sposobów i to jeszcze efektywniej i skuteczniej niż z pomocą swojego przyjaciela.

O większości z nich na pewno nie masz pojęcia, ale dzięki takim materiałom jak “Władca Orgazmów” (link na dole) możesz poszerzyć swoje horyzonty między innymi o nowe techniki i sposoby doprowadzania kobiety do soczystych orgazmów odpowiednim dotykiem i masażem.

Gdy zaczniesz rozbudzać nimi ciało kobiety, to ona zapomni czasami nawet o tym, że masz penisa, a jakaś chwilowa dysfunkcja nie będzie dla niej żadnym problemem.

Pogadaj z lesbijkami. One nie mają penisów, a bardzo często ich życie erotyczne jest wiele ciekawsze, bogatsze i bardziej satysfakcjonujące niż życie erotyczne przeciętnej pary.

Jest tak dlatego, że istnieją sposoby, aby kobieta eksplodowała każdej nocy w Twoich ramionach silnymi orgazmami, dzięki technikom, o których większość facetów nie ma pojęcia.

Możesz potraktować tą wiedzę, jako wzbogacenie swojego arsenału, albo jako “Plan B”, gdy dopadną Cię jakieś kłopoty z erekcją, z jej utrzymaniem lub z odzyskaniem po zbyt wczesnym wytrysku.

Pobierz materiał wideo “Władca Orgazmów”, a jeśli już go posiadasz, to warto obejrzeć jeszcze raz >>

Zawsze jest tak, że oglądając coś drugi raz, albo czytając jakaś książkę po raz kolejny, zauważamy więcej i tak samo jest w przypadku moich materiałów.

Sukcesów i dobrej zabawy!

Aleks

PS. Masz już mój bezpłatny e-book z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy.

PPS. Odwiedź mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

Tagged with: , ,

2 Comments on “Czy masz w łóżku “Plan B”?

  1. Fajna strona i bardzo fajnie przekazane informacje, na pewno jeszcze tu wrócę. Ja osobiście korzystam z tego (mój komentarz: z czego? napisz konkretnie a nie linki tu wklejaj z niewiadomego źródła )i jestem bardzo zadowolony z efektów. Niestety ćwiczenia polecane przez niektórych nie działają na mnie i musiałem szukać innej alternatywy.

  2. Ciekawe spostrzeżenia, podoba mi się sposób w jaki poruszasz różne tematy… otwierają głowwę…Widać Aleks, że z niejednego pieca jadłeś chleb 😛 Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.