Jak Uniknąć Zdrady?

zdrada

Koniecznie przeczytaj ten wpis, ponieważ przedstawia ważny temat, który dotyczy każdego mężczyzny.

Nie wiem czy obecnie masz stałą partnerkę, czy dopiero jesteś na etapie “polowania na płeć piękną”.

Ale jedno wiem na pewno.

Dzięki zasadzie, którą za chwilę poznasz uzyskasz pełną kontrolę nad pragnieniem kobiety do bycia z Tobą i tylko z Tobą.

Brzmi nieźle?

A więc posłuchaj, co dokładnie masz robić, aby cały czas być jedynym brakującym elementem jej życiowej układanki.

Jeżeli chcesz, aby kobieta nigdy nie pomyślała o żadnym innym facecie, to stosuj w swoim związku tą jedną prostą zasadę.

Brzmi ona następująco.

Bądź takim facetem, który dostarcza kobiecie NOWYCH doświadczeń w życiu, po to, aby Wasza relacja była przepełniony mnóstwem NOWYCH, wspaniałych przeżyć.

Dbaj o to, aby odkrywać NOWE rzeczy w łóżku oraz o to, aby wzbogacić Waszą relację również o NOWE doświadczenia poza sypialnią.

Abyś lepiej mnie zrozumiał i mój przekaz, to wyobraź sobie poniższą sytuację.

Oto ona.

Jesteś w związku ze wspaniałą kobietą, którą kilka razy dziennie próbują poderwać inni faceci.

Ale Ty zabierasz ją na kolację do NOWEJ restauracji i planujecie wycieczkę oraz zwiedzanie jakiegoś NOWEGO urokliwego miasta.

Wybieracie jakiś NOWY hotel z fajną łazienką i sypialnią i wspólnie planujecie, w jakich NOWYCH miejscach zrobicie sobie wspólne zdjęcia na pamiątkę tej NOWEJ przygody.

Co więcej…

Wczoraj zaskoczyłeś ją w łóżku NOWĄ pozycją i NOWYM rodzajem gry wstępnej, dzięki czemu ona znowu poczuła jakbyście się kochali znowu po raz pierwszy.

Oprócz tego…

Podczas gorącej nocy wyszeptałeś jej do ucha jakiś NOWY komplement, który sprawił, że zalewa ją falą pożądania i miłości do Ciebie, gdy tylko sobie o nim przypomni.

I tak dalej…

Po co Ci o tym piszę?

Czy myślisz, że kobieta, która jest z fajnym facetem będącym dla niej źródłem NOWYCH doświadczeń pomyśli o tym, żeby go zostawić dla kogoś innego?

Czy ona umówi się na drinka z jakimś innym facetem, podczas gdy wie, że za tydzień lub dwa czeka ją NOWA niesamowita przygoda w Twoim towarzystwie, o której już dziś intensywnie myśli?

Czy wydaje Ci się, że kobieta będzie miała ochotę przespać się z kimś innym, podczas gdy poprzedniej nocy zaimponowałeś jej zupełnie NOWYM rodzajem seksu?

Oczywiście, że nie!

Wiedz, że…

Bycie dla kobiety źródłem NOWYCH doświadczeń to jedna z najbardziej skutecznych zasad, która uchroni Twój związek przed zdradą.

A tu są setki gotowych pomysłów >>

A więc zrób coś już dziś i zaskocz ją w łóżku albo poza sypialnią jakimś NOWYM doświadczeniem zanim będzie za późno.

Poniżej jest wszystko, czego potrzebujesz, aby uzależnić każdą kobietę od swojej osoby na zawsze.

+1000 nowych wrażeń w 1 miejscu >>

Do usłyszenia!

Aleks

PS. Szczerze mówiąc, jeśli jesteś facetem, któremu się nie chce tego robić lub nie ma czasu, to sam zachęciłbym Twoją kobietę, aby uciekła z Twoim sąsiadem na wycieczkę dookoła świata;)

Ewentualnie jesli nie ja to zrobi tak jej przyjaciółka, gdy Twoja kobieta zacznie jej opowiadać o nudzie i monotonii w Waszym związku. Tak to się zaczyna, ale nie musi się źle skończyć.

Bądź jedynym źródłem jej gorących przeżyć>>

Aleks

=============================================

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na mój bezpłatny kurs, a chcesz:

 Odkryć najlepsze wskazówki i triki do łóżka

 Poznać nietypowe metody powiększania penisa

 Nauczyć się najlepszych metod kontroli wytrysku

 Zapomnieć o problemach z erekcją i zwiększyć libido

 Poznać pozycje miłosne, za którymi szaleją wszystkie kobiety

To tutaj możesz to zrobić wchodząc na stronę http://kursseksu.pl/

=============================================

3 comments on “Jak Uniknąć Zdrady?
 1. Ralph pisze:

  Mój komentarz nie nadaje się do publikacji bo jest odzwierciedleniem dokładnie tego od czego jak opisujesz kobiety uciekają . A skąd facet miał niby wiedzieć co potrzebują kobiety jak żadna z nich nic nie powie. Dyskryminujesz i naśmiewasz sie z tych, którzy nigdy nie mieli możliwości poznania tej wiedzy. Tym samym propagujesz i zachęcasz  kobiety do niszczenia rodzin. A przecież do kobiety też należy obowiązek utrzymywania związku .

  • ALEKS pisze:

   Nikogo nie dyskryminuje i nie naśmiewam się, jedynie podpowiadam jak można rozkręcić relacje z kobietą na setki sposobów i możesz z tego skorzystać jeśli chcesz;) Oczywiśćie nie ze wszystkiego, wystarczy wziąć dla siebie to co Ci się podoba 😉

 2. Mario pisze:

  Dzięki Twoim poradom czuję się w swoim związku coraz pewniej. Mało tego, przejąłem całkowicie inicjatywę i zaskakuję swoją partnerkę coraz to nowymi pomysłami w łóżku. Czuję ze mój związek nabrał nowego wymiaru, a moja Pani jest teraz całkowicie zaangażowana w nasz związek i myśli tylko o mnie. Na pewno nie myśli o innych facetach. Dziekuję Ci za porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.