Potężna Erekcja Lekcja Nr 5

Z racji tego, że przygotowuję nowe wskazówki dla moich Czytelników, to udostępniam publicznie poprzednią wersję mini kursu seksu „Lepszy Kochanek”. Wiele osób być może przeoczyło ten kurs lub miało do niego dostęp w starszej formie, więc wrzucam lekcje poniżej. To na prawdę fajny materiał! Miłej lektury

Mini Kurs Lepszy Kochanek

Lekcja Nr 5

Uzyskaj Potężną Erekcję

image10

Hej. Tutaj Aleks.

Dziś ostatnia lekcja z mini kursu na temat tego jak być lepszym kochankiem.

Dziś poruszę temat lepszej erekcji, ale od całkiem innej strony.

Jeśli nie czytałeś 4-ech moich poprzednich lekcji, to warto je nadrobić.

Są one pewnym fundamentem do tego, aby kobiety uważały Cię za Casanowę i Don Juana w 1 osobie.

W dzisiejszej wiadomości dam Ci dwie podpowiedzi, które mogą pomóc Ci cieszyć się silniejszą i dłuższą erekcją oraz większym libido.

Z reguły faceci szukają jakichś suplementów lub leków na problemy ze wzwodem, dzięki którym mogliby się cieszyć dłuższą i lepszą erekcją.

A ja chciałbym Ci dziś podpowiedzieć nie o tym, jak uzyskać erekcję, tylko o tym jak odzyskać mocną erekcję.

Chodzi mi o to, że wielu facetów robi często coś, co zabija ich seksualny potencjał, potencje i libido, nie zdając sobie z tego sprawy.

Dlatego dziś chciałbym Ci dać 2 przykłady takich zachowań, które na 99% dotyczą Ciebie.

Będziesz zdziwiony.

Oddychający Penis

Posłuchaj jak możesz mieć lepszą erekcję robiąc codziennie coś, co zajmuje 2 sekundy.

Powiem Ci coś, o czym w ogóle się nie mówi, a co ma ogromny wpływ na Twoją seksualną moc.

To może pomóc Ci pokonać problemy ze wzwodem.

Być może nawet ten prosty fakt, który zaraz omówię, jest specjalnie pomijany, aby faceci częściej sięgali po różne leki i suplementy na erekcję?

Oczywiście to, co opiszę, to tylko jeden z faktów, który może utrudniać Ci osiągnięcie erekcji.

Warto poznać wszystkie, aby skutecznie i naturalnie wzmocnić siłę erekcji.

Więcej podpowiedzi umieściłem w kursie „Seksualne Turbodoładowanie”.

Magiczne Rozwiązanie

Powtórzę jeszcze raz, że bardzo często jest tak, że gdy jakiś facet zaczyna mieć problemy ze wzwodem to poszukuje jakichś magicznych środków, które by mu ten wzwód przywróciły.

Moim zdaniem, zanim facet mający problem z erekcją zacznie przeszukiwać rynek środków na erekcję, powinien zrobić coś nietypowego.

Te preparaty w większości przypadków i tak nie działają lub działają w nieprzyjemny sposób albo dają masę skutków ubocznych,

Najpierw wartowałoby zadać sobie serię pytań, które zweryfikowałaby, czy przypadkiem przyczyny problemów z erekcją nie wynikają ze stylu życia.

Tlen Na Erekcję

Oto prosty przykład zależności pomiędzy jakością erekcji, a czynnikami związanymi ze stylem życia.

Podobnie jest również z problemem przedwczesnego wytrysku ale ten temat szeroko omawiam w kursie „Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H”.

A więc tak.

Wykazano ponad wszelką wątpliwość, że przebywanie w pomieszczeniach, które są słabo wentylowane ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Taki stan rzeczy sprawia, że organizm staje się niedotleniony.

W takich warunkach organizm jest zatruwany dwutlenkiem węgla oraz innymi gazami.

 Mam tu na myśli opary z substancji wykorzystywanych do produkcji różnych elementów wyposażenia wnętrz – dywany, meble, farby, panele.

Pewien bardzo doświadczony doktor, będący już na emeryturze, kiedyś w wywiadzie, którego słuchałem, powiedział bardzo ciekawy fakt.

Twierdził, na podstawie pracy ze swoimi pacjentami, że właśnie przez słabą wentylację w pomieszczeniach nad ranem robi się w sypialni komora gazowa.

Zatrucie Dwutlenkiem Węgla

Jest to przyczyną wielu zawałów serca, których najwięcej jest w godzinach porannych. Wtedy właśnie stężenie CO2 jest największe.

Zatrucie CO2 powoduje też udary, duszności, przyspieszone bicie serca i wiele innych problemów, mniejszych i większych.

Zbyt wysoki poziom CO2 może być także przyczyną braku porannej erekcji.

Więc, jeśli śpisz z kobietą w małym pomieszczeniu, to zwróć na ten fakt szczególną uwagę.

W dodatku, jeżeli kobiecie lub Tobie jest zimno i zamykacie szczelnie wszystkie okna, to jeszcze bardziej zatruwacie sami siebie.

Możesz być przez to osłabiony, niewyspany i bardziej podatny na infekcje, mający mniej wigoru i sił witalnych.

Myślę, że lepiej przykryć się grubszym kocem, ale mieć mocno uchylone okno, niż pozamykać okna i spać pod lekką kołdrą w komorze gazowej.

Ja osobiście śpię przy otwartych oknach prawie, że cały rok.

Na pewno jest to jeden z wielu powodów tego, że bardzo dobrze się wysypiam i nie doświadczam żadnych problemów z erekcją.

Ochrona Zdrowia

Co więcej, dobre natlenienie organizmu może nawet uchronić nas przed nowotworami, na co wskazują moje doświadczenia z poszukiwaniem wartościowych informacji.

Profesor Otto Warburg już na początku XX. wieku twierdził, że osłabiony układ immunologiczny i zaburzona przemiana materii prowadzą do powstawania komórek nowotworowych w organizmie człowieka.

Udowodnił, że rozwój raka jest procesem anaerobowym.

Ten gość to laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za odkrycie budowy oraz działania enzymów oddechowych, więc myślę, że warto uwzględnić jego odkrycia na drodze do pełnego zdrowia i silniejszej erekcji.

To tak w skrócie.

Chcesz, aby Twój organizm był lepiej wypoczęty, lepiej natleniony, miał więcej wigoru i był w stanie wywoływać silniejszą erekcję?

Otwieraj okna i przebywaj w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach, tak w dzień jak i w nocy.

Pomieszczenie, w którym przebywamy powinno być dobrze wentylowane i to cały czas, a nie tylko wietrzone raz dziennie.

Wywietrzniki w oknach to często o wiele za mało.

Ciekawe, czy jakiś lekarz przed przepisaniem leków na erekcję zapytał kiedykolwiek, kogokolwiek o to, czy sypialnia jego pacjenta jest dobrze wentylowana?

Nie żartujmy.

Często od razu na wizycie leci recepta na jakieś leki, gdyż na otwieraniu okien nikt by nie zarobił, a jeszcze by się mogło okazać, że akurat ten sposób podziała i pacjent przestanie kupować leki.

Ale takich pytań, które wypadałoby zadać samemu sobie albo takich, które lekarz moim zdaniem powinien zadawać w gabinecie lekarskim jest dużo, dużo więcej.

Zweryfikowanie ich wszystkich zajęłoby każdemu podczas wizyty pewnie kilka godzin, a kto ma na to czas?

Raczej musimy zadbać o taką wiedzę sami, a ja jestem tu po to, abyś mógł do niej dotrzeć szybko, dzięki kursom, które przygotowałem.

Nie zrozum mnie źle. Nie odradzam wizyt u lekarza. Zawsze warto zweryfikować, czy nasze problemy nie są przyczyną jakichś poważnych zaburzeń.

Rośliny Na Erekcję

Aby nasz organizm był lepiej natleniony i mógł korzystać z lepszego powietrza, warto zadbać też o odpowiednie rośliny mieszkaniu, a szczególnie w sypialni.

Przytoczę tu fragment maila od mojego Czytelnika, który dodał kilka zdań w temacie świeżego powietrza w mieszkaniu. Napisał on tak:

Tutaj jako zapalony botanik mam jeszcze dwie propozycje. Jest kilka roślin, które bardzo skutecznie oczyszczają powietrze, a dodatkowo produkują tlen.

Otóż: Sansewieria – 3 średnio duże są w stanie w jedną noc naprodukować tyle tlenu, ile dorosły facet potrzebuje by się nie udusić. Nie trudno się domyślić, że 3 aż nie są potrzebne, a jedna mała wystarczy. Nie każda roślina też nocą wydziela tlen, a ta tak 😉 Co więcej, Sansewieria jest mało wymagająca, a podlewać wystarczy ją raz na miesiąc. Nawet facet nie widzący się w roli ogrodnika powinien to ogarnąć.

Dodatkowo paprocie i bluszcze. One skutecznie usuwają wszelkie toksyny z powietrza pozostawiając otoczenie świeże jak się tylko da. Polecam! Sama natura, a w sypialni robi się klimatycznie jak u tarzana z dżungli. 😉

Jest jeszcze inny powód, dla którego warto mieć rośliny w sypialni i dobrze wietrzyć pomieszczenia.

Łono Przyrody

Zanim Ci go podam, zadam Ci pytanie. Czy wiesz dlaczego w lesie czujesz się dużo lepiej niż w biurze czy w mieszkaniu?

Między innymi chodzi o ilość jonów ujemnych w powietrzu, które wpływają na układ krążenia i samopoczucie.

Dla przykładu w lesie ilość jonów ujemnych w powietrzu jest w okolicach 3000 w 1 cm^3, a w mieszkaniu gdzie jest dużo elektroniki może spaść nawet do 10 jonów w 1 cm^3.

Takie pomieszczenie to cichy zabójca i to nie tylko Twojej erekcji, ale całego organizmu.

Można łatwo znaleźć informacje, że jeśli w powietrzu jest mało jonów ujemnych, a dużo dodatnich to:

– Twoje płuca gorzej wychwytują cząsteczki z tlenem

– Zostaje zachwiany mechanizm krążenia

– Czujesz się bardziej poddenerwowany

– Gorzej jest Ci się odprężyć i zrelaksować

– Możesz mieć przyspieszone tętno

Ciekawe jest to, że często wystarczy przestać niszczyć swoje zdrowie niewłaściwym stylem życia, aby nasze ciało dużo lepiej funkcjonowało.

Penis również będzie lepiej funkcjonował. To przecież element naszego ciała.

A teraz jeszcze mała podpowiedź.

Trucizna w Twojej Kuchni

Powiem wprost. Czy wiesz, że zwykła oczyszczona sól stosowana do potraw może powstrzymywać Cię przed uzyskaniem silnej erekcji.

Z tego co na dziś wiem, może ona nawet wywołać problemy z osiąganiem wzwodu.

Sól kuchenna oczyszczona to chlorek sodu. Oprócz chlorku sodu zawiera często w swoim składzie antyzbrylacz E 536.

Pod tą nazwą kryje się związek o nazwie żelazocyjanek potasu. Z tego co się dowiedziałem pod wpływem kwasu żołądkowego ten związek rozpada się i powstaje cyjanowodór (!).

Oczywiście są to szczątkowe ilości, ale są.

Zgłębiając ten temat odkryłem informację, że w USA ten środek jest ZAKAZANY, ale w Unii Europejskiej jest dozwolony jako dodatek do żywności.

Cyjanowodór to trucizna, która, na przykład, blokuje przenoszenie tlenu przez erytrocyty, jak podają różne czasopisma zajmujące się zdrowiem człowieka.

Jak to się ma do erekcji?

Wtedy, gdy tlen jest gorzej przenoszony, wówczas organizm jest bardziej niedotleniony, a niedotleniony organizm to  jeden z wielu czynników odpowiedzialnych za problemy z erekcją i kiepskie zdrowie.

Jednak jest i dobra wiadomość.

Proste Rozwiązanie

Chcąc uniknąć spożywania antyzbrylacza E 536 wystarczy zamienić sól kuchenną na przykład na kamienną sól z Kłodawy, która dostępna jest chyba w każdym sklepie spożywczym.

Dodatkowo, taka nieoczyszczona sól, wzbogaci Twój organizm o całą masę mikroelementów i pierwiastków śladowych korzystnie wpływając nie tylko na erekcję, ale i na poprawę zdrowia w ogóle.

To nie jest tak, że sól jest niezdrowa.

To oczyszczona sól, pozbawiona wartościowych substancji, wzbogacona antyzbrylaczami jest szkodliwa i zachęcam, aby z niej zrezygnować całkowicie.

Pomiędzy solą i solą kamienną jest ogromna i odczuwalna różnica.

Wystarczy kupić sobie gruboziarnistą sól kamienną, polizać i posmakować.

Następnie za jakiś czas, aby porównać smaki, spróbuj czubkiem języka sam chlorek sodu, czyli białą, oczyszczoną sól kuchenną.

Poczujesz kolosalną różnicę w smaku.

Można by rzec, że w tym przypadku sprawdza się powiedzenie „koniec języka za przewodnika”.

To właśnie na końcu języka odczuwamy słony smak.

Mówiąc w skrócie.

Przestań solić zwykłą oczyszczoną solą kuchenną, a zaczniesz lepiej i dłużej pieprzyć! 🙂

Dotarliśmy do końca mini kursu, ale to nie koniec wskazówek. To raczej skromne podstawy.

=> Po więcej sekretów niesamowitego seksu sięgnij do moich płatnych materiałów, które znajdziesz na tej stronie.

Zachęcam także, aby się zastanowić, czy zamówienie od razu pakietu wszystkich kursów nie będzie dla Ciebie najlepszą opcją.

Zamawiając pakiet upolujesz tą wiedzę najkorzystniej, a w dodatku od razu otrzymasz dostęp do setek sekretów i będziesz mógł wybrać te, które dla Ciebie będą działać najlepiej.

=> Pakiet wszystkich kursów pod nazwą „Bóg Seksu” możesz pobrać na tej stronie.

Tak więc do usłyszenia.

Aleks

PS. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś po prostu coś napisać na temat wiedzy, którą zyskałeś podczas kursu Lepszy Kochanek, to śmiało pisz w komentarzu poniżej.

Twój e-mail będzie widoczny tylko dla mnie. Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne, gdyż pozwoli mi w przyszłości tworzyć jeszcze lepsze materiały.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.