„Lubię seks, ale nie cierpię stosunku!”

Takie zdanie napisała pewna kobieta gdzieś w przestrzeni Internetu.

Ten mało znany fakt zawsze szokuje facetów i często łamie cały ich seksualny światopogląd w sekundę.

Mało kto, gdy poznaje ten fakt, jest w stanie go zrozumieć. Często odrzuca się taką informację uznając za jakiś fejk.

A to, żaden fejk tylko różnica w rozumieniu słowa „seks” i tego czym to doświadczenie jest dla różnych osób.

Nie Lubię Penetracji

Otóż chodzi o to, że facetom trudno przyjąć do swojej wiadomości, że bardzo wiele kobiet nie znosi penetracji, ale lubią seks.

Zaraz Ci podam jak to może zniszczyć Twój związek lub zaprzepaścić szansę na fajny związek, gdy chcesz poznać kobietę.

Nie będę gołosłowny. Podam Ci pewien wpis kobiety na forum, który potwierdza to, co wiele razy już mówiłem.

To tylko przykład, a tego typu wypowiedzi o erotycznych preferencjach kobiet znajdziesz na forach dużo więcej…

 

Dla mnie jest to oczywiste i gdybyś szczerze porozmawiał z kobietami o seksie, a nie z kolegami, to też byś mógł uzyskać podobne informacje.

Lubię/Nie Lubię

Co więcej, wiele kobiet zmienia z czasem swoje preferencje np. pod wpływem jakichś doświadczeń życiowych.

Kiedyś mogły lubić seks z penetracją, a po 2,3 a może 5-ciu latach już nie chcą się w ten sposób kochać, ale chcą wciąż uprawiać seks, tylko inaczej.

To tak jak z zaspokajaniem głodu fizjologicznego. Kiedyś być może żarłeś kebaby z budy na dworcu, a dziś tylko restauracje i ekologiczne jedzenie.

Sposób w jaki chcemy zaspokajać swój seksualny głód też może się zmienić i to bardzo.

Jak nieznajomość lub odrzucanie tego faktu może wpłynąć na Twoje życie?

Wpływ Na Seks

Kilka podpowiedzi…

Po pierwsze.

Czy to może być powód, że kobieta straciła ochotę na seks z Tobą?

Tak, ale i nie. Ona mogła stracić ochotę na seks, ale ten seks, który Ty jej oferujesz. Wtedy np. często faceci wydają kupę kasy na afrodyzjaki i feromony. Myślą, że to coś da, że to pomoże usunąć kłódkę, którą kobieta zamknęła przed nimi swoją pochwę. W tej sytuacji najczęściej najlepszym afrodyzjakiem jest zmiana sposobu myślenia o seksie, właściwa wiedza.

Po drugie.

Czy to może być powód, że kobieta będzie miała kochanków na boku, którzy będą ją zadowalać np. minetką, innymi oralnymi technikami lub z pomocą dildo, a ona będzie się odwdzięczać im za to najlepszym fellatio jakie mieli okazję przeżyć?

Tak.

Po trzecie.

Czy taka różnica w dopasowaniu seksualnym może być powodem rozstania?

Tak, ale od różnych osób możesz usłyszeć, że powodem był Twój przedwczesny wytrysk albo mały penis, albo, że możesz odzyskać byłą.

I jak w to uwierzysz to wpakujesz się w jeszcze większe tarapaty.

Niektórzy mężczyźni zaczynają podejrzewać nawet, że ich kobieta została lesbijką lub, że ich penis jest za mały… Takie przypadki też są…

Dlaczego faceci odrzucają taki fakt, czyli to, że kobiety może interesować seks bez penetracji?

Powodów jest wiele….

Po pierwsze.

Jeden z nich jest taki, że faceci totalnie nie odnajdują się w temacie seksu bez penetracji. Nie wiedzą jak taki seks uprawiać, nie znają technik, nie mają pomysłów. Myślą, że taki seks nie prowadzi do satysfakcji i że będą stratni itd. itp.

Po drugie…

Inny powód jest taki, że wszystkie albumy, które są w temacie pozycji seksualnych (wszystkie jakie znam) przedstawiają tylko seks z penetracją. A jeśli już pojawia się gdzieś temat seksu bez penetracji, to jest to tak przedstawione, abyś myślał błędnie np., że taki seks to gra wstępna. A tymczasem pozycje do seksu z penetracją, to tylko może 10% wszystkich pozycji do aktywności seksualnych. Takie przedstawienie seksu sprawia, że faceci stają się często ukierunkowani tylko na 1 typ doświadczenia uznając je za jedyne właściwe, a wszystkie inne za poboczne lub niepełne lub… jak to ujął facet tej kobiety od zdjęcia wypowiedzi z forum „za nienormalne”.

Po trzecie…

Faceci myślą też, że jeśli kobieta nie lubi seksu z penetracją, to będą oni w ogóle musieli zrezygnować z seksu albo, że partnerka zdradza ich z kimś innym itd. Tak często myślą w takiej sytuacji, gdyż właśnie są pod wpływem pewnego rodzaju programowania medialnego, kulturowego, społecznego. Dali się nabrać… A mało kto potrafi się przyznawać do tego, że został zrobiony w konia i że jego umiejętności w sztuce kochania mogą być na bardzo niskim poziomie. Przecież prawie każdy ma się za mistrza seksu i sam wie najlepiej jak to się robi.

Po czwarte…

Kolejny powód jest taki, że seks bez penetracji nie umożliwi im spełniać ich fantazji poprzez schematyczny seks, który obserwują np. przez filmy porno.

Mało tego. Gdyby faceci zrozumieli, że seks bez penetracji może być nawet dużo lepszy i zyskali w tym temacie doświadczenia, które by to potwierdziły, to chyba połowie facetów na tej planecie skończyłyby się problemy z przedwczesnym wytryskiem. A tak to wydają miliardy na różne „magiczne sposoby”, aby poradzić sobie z problemem, który w wielu przypadkach jest iluzją, który nie istnieje. Pewnie spadła by też sprzedaż prezerwatyw o połowę…

Po piąte…

Jeszcze inny powód. Wszystkie szkoły uwodzenia jakie znam, zachęcają, aby jak najszybciej „zaliczyć” dziewczynę… Pewnie najlepiej od tyłu bo to przecież to ulubiona pozycja (tak często twierdzą). Więc wyobraź sobie co się dzieje w sytuacji, gdy trafiasz na kobietę, która nie cierpi penetracji, jak ta Pani z tego forum? Ty ją zapraszasz do siebie, chcesz się do niej dobrać, chcesz ją zaliczyć i… wylatujesz za drzwi albo relacja się urywa. Nie dowiesz się jaka była prawda rozstania lub Twojego braku sukcesów. W efekcie, ktoś Ci może wmówić, że pewnie byłeś źle ubrany i potrzebujesz kursy jak się atrakcyjnie ubrać albo jak powiększyć penisa 🙂

Po szóste…

Faceci też często myślą, że ich penis jest królem życia i to właśnie tego króla w swojej pochwie pragną kobiety. Uznanie faktu, że seks może być świetny bez penetracji sprawiłby, że ich penis spadłby z tronu albo poczuli by się jak rycerz, któremu zabrano miecz.

Co zrobić?

Na pewno na początek warto otworzyć swój umysł i zrozumieć, że jeszcze wiele sekretów seksu możesz nie znać.

Warto też przyjąć do wiadomości to, że wiele prawd, w które dziś wierzysz, za które dałbyś sobie rękę uciąć, to po prostu bzdury.

Poznaj jeszcze więcej sekretów seksu, randek, gier wstępnych i sztuki obdarowywania kobiet klikając w poniższy przycisk.

=> Spraw by seks był bogatszy o kolejną porcję rozkoszy i nieprzeciętnych momentów:

Dobrej zabawy i owocnej edukacji;)

Aleks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.