Ale Piękny Ptaszek! (Strefa Mistrzów)

Jak uczynić Twój sprzęt dużo bardziej atrakcyjnym, dzięki kilku sztuczkom od greckich kochanków?

Czy wiesz, co tak naprawdę znaczy dla kobiet wyrażenie „atrakcyjny penis”?Odpowiedź Cię zdziwi.

Jak sprawić, aby ona pokochała Twojego „ptaszka” i chwaliła go wśród swoich koleżanek, bez względu na jego rozmiar?

Strefa Mistrzów

Na te pytania uzyskasz odpowiedź w „Strefie Mistrzów”, w czyli specjalnej płatnej strefie.

Znajdziesz tam dodatkowe artykuły zawierające wskazówki i podpowiedzi, których nie udostępniam w żadnym innym miejscu.

Będą w niej umieszczane ekstra wpisy dla facetów, którzy chcą być jeszcze lepszymi kochankami.

Ta strefa jest dla tych, którym podobają się moje dotychczasowe bezpłatne porady na blogu.

To miejsce jest dla tych facetów, którzy chcieli by jeszcze więcej łóżkowych inspiracji w formie oryginalnych postów.

Dostęp

Bezterminowy dostęp do tej strefy, w której poznasz moje najnowsze odkrycia możesz wykupić wchodząc na stronę umieszczoną pod poniższym linkiem.

Jeżeli interesują Cię tylko darmowe wpisy, to zapraszam do czytania pozostałych moich postów na blogu, w których również jest sporo genialnych wskazówek.

Dzielę się bezpłatną wiedzą na tyle na ile mogę.

Tak więc wykupując dostęp do płatnej strefy, nie tylko uzyskasz dostęp do super podpowiedzi, ale również wesprzesz mojego bloga.

=> Po bezterminowy dostęp do „Strefy Mistrzów” kliknij tutaj

Dobrej zabawy i gorących nocy!

Aleks

PS. Czy masz już mój darmowy materiał z wartościowymi wskazówkami? Jeśli nie, to wejdź na stronę https://lepszykochanek.pl/ i ciesz się dostępem do unikatowej wiedzy, której większość mężczyzn nigdy nie pozna.

Będziesz mógł pobrać kilka ciekawie omówionych pozycji do łóżka, sposoby na opanowanie przedwczesnego wytrysku lub opóźnienie wytrysku, techniki i sztuczki do sztuki kochania, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, porady na dużo lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym w łóżku.

PPS. Odwiedź także mój sklep i sprawdź, czy nie ma tam czegoś, co dziś może Cię zainteresować. Do sklepu przejdziesz wchodząc na stronę https://wirtuozseksu.pl/blog/kursy/

 

 

6 Comments on “Ale Piękny Ptaszek! (Strefa Mistrzów)

  1. Anonimie, atrakcyjność sprzętu nie ma nic wspólnego z jego długością, tak samo jak wzrost nie decyduje o atrakcyjności mężczyzny. Ale może po tym „towarze” trafisz do księgi Guinnessa? 😉

      • To co jest ważne zmienia się od punktu widzenia i tego jak patrzysz i jak rozumiesz życie erotyczne człowieka. Jeśli patrzysz na życie erotyczne wzorcami z filmów porno, w których kobiety zachwycają się ogromnymi sprzętami, aby faceci wydawali miliardy na leczenie swoich nieistniejących kompleksów, albo z opowieści kolegów, to może rozmiar być najważniejszy. Ale jak spojrzysz na seks np. jako na akt tworzenia życia, albo na artystyczną sztukę to wszystko się zmienia 😉 A jak masz obok siebie właściwa kobietę, to wszystkie puzzle bez względu na rozmiar układają się w piękny obraz 😉 Dla jednego ważne aby zjeść jak najwięcej, a dla innego ważne, aby zjeść coś pięknego, choćby nie było tego wiele. Jeden chce zapchać żołądek, a ktoś inny chce nasycić swoje wszystkie zmysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.