Randki, Prezenty i Gry Wstępne Cz. 1

Dziś wrzucam na bloga pewien prezent – fragmenty moich najnowszych publikacji „Gra wstępna lepsza niż kiedykolwiek”, „Randki lepsze niż kiedykolwiek” oraz „Prezenty dla kobiety lepsze niż kiedykolwiek” (link).

Na pewno ten wpis przyda się przed Walentynkami, w Dniu Kobiet albo nawet w jakiś zwykły dzień, który dzięki tym wskazówkom może stać się niezwykłym.

W sumie w nowych publikacjach jest aż 150 fantastycznych wskazówek, więc jeśli te poniższe nie do końca wpadną w Twój gust to na pewno wśród 150 podpowiedzi, które możesz pobrać na dole strony znajdziesz bardzo wiele dla siebie.

A jeśli się mylę, to zawsze możesz skorzystać z gwarancji 100% satysfakcji, którą objęte są wszystkie materiały na rynku w Polsce wysyłane drogą elektroniczną, więc nikt nic nie ryzykuje. Myślę, że to jest fantastyczna wiadomość.

A więc zaczynajmy.

Pomysł na randkę „Mini survival”

Zaproś kobietę na wspólną kawę w stylu bushcraftowym lub inaczej mówiąc – survivalowym, którą zamiast w kawiarni wypijecie w jakiejś urokliwej okolicy.

Być może będzie to na wzgórzu podczas obserwacji wschodu słońca, w lesie lub nawet wtedy, gdy podziwiacie jakaś urokliwą okolicę przez szybę samochodową.

A może herbata lub gorąca czekolada na łonie przyrody przy świetle gwiazd i księżyca w pełni to będzie ciekawy pomysł na randkę dla Was?

Kawę lub herbatę przygotuj na miejscu zabierając ze sobą akcesoria do zagotowania wody, trochę drewna, kubki na kawę i trochę zmielonych ziaren kawy albo przenośny młynek oraz papierowe filtry, jeśli nie smakuje Wam kawa tradycyjnie parzona z fusami.

Alternatywą dla kawy i herbaty może być również grzane wino albo gorąca czekolada.

Wcześniej możesz upiec (lub kupić) ciastka, aby podczas takiego wypadu poczęstować ją pysznym ciasteczkiem.

Ewentualnie na mini ognisku możecie przygotować sobie ser na gorąco albo jakieś inne smakołyki.

Ewentualnie możesz taki ekwipunek wozić ze sobą w samochodzie, aby zaskoczyć kobietę świeżo przygotowaną kawą albo jakaś gorącą przekąską wtedy, gdy ona totalnie się tego nie spodziewa.

Tego typu, jak również każdą inną randkę, warto wzbogacić o inne kreatywne i zaskakujące elementy.

Podaję je w publikacji „Randki lepsze niż kiedykolwiek”(link).

W takich okolicznościach, jak te, które opisałem powyżej możesz też wręczyć kobiecie jakiś prezent, przez co nabierze on większej wartości w jej oczach.

A więc tego typu pomysł na randkę może być ciekawym sposobem wzbogacenia pomysłu na prezent.

Pomysł Na Prezent „Pół-Słodki Upominek”

Kup butelkę jakiegoś ciekawego wina, a następnie całkowicie zmień jego etykietę, w taki sposób, aby powstała butelka wina jedyna na tej planecie.

Postaraj się. Niech etykieta będzie przypominać oryginalną. Wykorzystaj do tego program graficzny, drukarkę lub udaj się do punktu druku.

Ewentualnie poproś o pomoc przyjaciela lub koleżankę, która z pewnością będzie chętnie uczestniczyć w takiej podstępnej akcji.

Nazwij wino w unikatowy sposób, na przykład “wino dla zakochanych”, “wino do greckiego masażu”, “pół-słodka gra wstępna”.

Dodaj nazwę producenta, kraj pochodzenia, zalecaną temperaturę spożywania i inne elementy, które zawierają oryginalne etykiety.

Po jakimś czasie możesz się przyznać, że sam ten podarek przygotowałeś. W efekcie tą jedną niespodzianką zaskoczysz kobietę dwukrotnie.

Tego typu pomysł na prezent może być także ciekawym pomysłem na spędzenie wspólnie czasu, czyli na kreatywną randkę z dziewczyną, jeśli będziecie chcieli przygotować taki upominek dla kogoś.

Więcej unikatowych podpowiedzi znajdziesz w mojej publikacji „Prezenty dla kobiety lepsze niż kiedykolwiek”(link).

Znajdziesz ją w menu mojego bloga pod zakładką Moje Kursy.

Pomysł Na Grę Wstępną „Budzące ciarki”

Gra finałowa, czyli Wasze intymne aktywności kończące miłosny akt, wcale nie muszą być czymś, co kończy zabawę w pościeli.

Gra finałowa może być także grą wstępną do kolejnej miłosnej przygody, którą zaplanujecie.

To wtedy będzie tak, jakby deser, który zjadasz w restauracji był zapowiedzią kolejnej pysznej kolacji.

Pomyśl o tym, co się stanie, gdy na zakończenie igraszek w pościeli będziesz drażnił kobiece ciało i powiesz jej, że planujesz dla niej o poranku nietypową pobudkę.

Zasugeruj, że planujesz obudzić ją wsuwając swoje paluszki w różne miejsca na jej ciele wywołujące  przyjemne doznania, dreszcze, ciarki i prądy?

Co się stanie, gdy zaproponujesz partnerce, że obudzisz ją dotykając jej intymnych miejsc, gdy jeszcze będzie spała?

Taka gra wstępna o poranku może wywołać w jej wyobraźni jakiś erotyczny incydent, który przeżyje w swoim śnie tuż przed pobudką.

Wtedy gra finałowa, będzie grą wstępną, a ogień erotycznej atmosfery będzie płonął pomiędzy Wami nawet podczas snu.

Więcej pomysłów na grę wstępną masz w moim materiale „Gra wstępna lepsza niż kiedykolwiek.”(link)

Tytuł tej publikacji nie jest przypadkowy i ta publikacja rzeczywiście zawiera treści, które prawdopodobnie są lepsze niż te treści, które kiedykolwiek czytałeś na temat gry wstępnej.

Kontrola wytrysku

Mało kto wie, że tego typu gry wstępne mają też cudowną moc opóźniania wytrysku i sprawiają, że lepiej możesz kontrolować swoje podniecenie.

Po prostu, gdy angażujesz się w ciekawe gry wstępne, to po kilku chwilach Twoje podniecenie i podekscytowanie opadnie.

Twoje zmysły się wstępnie nasycą podniecającymi bodźcami i będziesz mógł lepiej kontrolować wytrysk i kochać się dłużej.

Więcej technik podaję w kursie „Totalna Kontrola Wytrysku w 24 H.”(link)

Warto poznać wszystkie metody, które tam opisuję, gdyż wtedy będziesz mógł dopasować odpowiednią technikę do okoliczności.

Baw się dobrze i sukcesów.

Aleks

PS. Jeśli jeszcze nie odkryłeś fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie i w mało znany sposób omówionych pozycji seksualnych, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej oryginalnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.