Zaskakujący Fakt o Kobiecych Orgazmach!

Co dla kobiet jest ważniejsze podczas miłosnego aktu? Orgazm czy gra wstępna?

Zaraz udzielę Ci zaskakującej odpowiedzi na to pytanie, która prawdopodobnie wywróci Twój sposób postrzegania pewnych intymnych aktywności.

Najpierw jednak chciałbym mniej więcej przytoczyć pewne doświadczenie takiej jednej Pani zza oceanu, na które kiedyś trafiłem.

Pewna kanadyjska psychiatra i seksuolożka, Rosemary Branson, po wielu latach pracy z parami oraz kobietami zgłaszającymi się do niej z kłopotami w łóżku stwierdziła coś niezwykle ważnego.

Na podstawie doświadczeń w swojej karierze, sformułowała tezę, że w przypadku kobiet, ich oczekiwania wcale nie są nastawione na orgazm, tylko na…

przyjemność wynikającą z odczuwania bliskości z partnerem.

Z moich doświadczeń oraz na podstawie rozmów z wieloma kobietami, również wynika, że dla Pań orgazm podczas miłosnego aktu nie jest aż tak ważny, jak mogłoby się to zdawać facetom.

Jednak nie zrozum mnie źle. Nie twierdzę, że nie warto mieć takiej umiejętności, żeby potrafić doprowadzić kobietę do rozkoszy wynikającej z przeżycia orgazmu podczas różnych miłosnych aktywności.

Jak się tego nauczyć, jak doprowadzić kobietę do kilku rodzajów przyjemnych orgazmów i to na wiele sposobów, omawiam nawet w kursie Władca Orgazmów, ale nie o tym dziś mowa.

Być może dlatego kobiety nie mają aż takiego ciśnienia na orgazm, ponieważ wiele z nich masturbuje się i zaspokaja również w samotności, nie informując o tym swojego partnera, bazując na wyobraźni, romansach, erotykach i różnych zabawkach.

Wystarczy sprawdzić ile wibratorów, dildo i innych zabawek sprzedaje się w Internecie i to nie jest tak, że kupują je jedynie singielki lub kobiety niezadowolone ze swojego miłosnego życia!

Być może mniejsza presja na orgazm wynika również z tego, że wewnętrzny świat erotyczny kobiet często jest dużo bardziej barwny i bogatszy niż świat erotyczny facetów oraz zupełnie inaczej przez kobiety rozumiany?

Jak pokazują wiadomości na mojej skrzynce e-mailowej przysyłane od facetów, śmiało mogę stwierdzić, że często za dużo skupiają się oni na tym, aby doprowadzić kobietę do orgazmu, pomijając sposoby, które zaspokoiłyby kobiecą potrzebę odczuwania bliskości.

W związku z tym, takie podejście sprawia, że sami są przeszkodą na drodze do łóżkowej satysfakcji.

To jest tak, jakbyś był głodny i szybko chciał się najeść do syta fast-foodem, podczas, gdy kobieta ma ochotę wyjść do restauracji i najeść się w zupełnie inny sposób, w innych okolicznościach, a przy okazji zaliczyć długi spacer.

Wówczas, Ty patrząc na kobietę poprzez pryzmat swojej ochoty, chciałbyś również, aby ona się najadła fast-foodem i myślałbyś, że to ją także uszczęśliwi. Ale tak by nie było.

Gdybyś robił tak cały czas, to ona po prostu zaczęła by chodzić do restauracji z kimś innym albo sama by sobie tam chodziła, aby nasycać podczas kolacji w restauracji wszystkie swoje zmysły, a nie tylko napchać żołądek.

Dążę do tego, że faceci bardzo często myślą, że orgazm dla kobiety podczas miłosnego aktu jest tak samo ważny jak dla nich.

Jeśli oni sami nie osiągną orgazmu podczas różnych figli w pościeli, to czują się tak jakby stracili czas i często nie mają z miłosnego aktu nie zakończonego finałem żadnej satysfakcji.

Panowie myśląc w ten sposób mogą być w dużym błędzie i najczęściej są.

Jeśli zbyt mocno skupiają się na tym, aby kobieta osiągnęła orgazm, a zbyt mało na tym,  aby zaspokoić kobiecą potrzebę odczuwania bliskości, to seks z nimi może być dla kobiety mało satysfakcjonujący.

Aktywnościami, które na różnorodne sposoby zaspokoją powyższą potrzebę odczuwania bliskości, mogą być kreatywne gry wstępne.

Gry wstępne znajdują się w moim sklepie w kursach Protokół Pożądania, Rozpal Każdą Kobietę oraz Gra Wstępna Lepsza Niż Kiedykolwiek.

Poznasz w nich grubo ponad 120 sposobów na grę wstępną i będziesz mógł wybrać, te które będą sprawiać największą frajdę i to nie tylko kobiecie, ale i Tobie.

Jeśli zadbasz o ten element miłosnych przygód, to kobieta będzie przy Tobie, podczas tych chwil, ogromnie szczęśliwa, nawet wtedy, gdybyś nigdy nie doprowadził jej do orgazmu.

Jeśli wydaje Ci się to mało prawdopodobne, to myślę, że tylko dlatego tak myślisz, że nie poznałeś jeszcze jak ciekawe, przyjemne oraz satysfakcjonujące są gry wstępne, których uczę.

Jestem tego pewien, gdyż Ci, co poznali tą wiedzę wysyłają mi maile jak ten poniżej.

 

Dlatego zachęcam Cię do zamówienia materiałów, o których wspomniałem powyżej, aby się przekonać na własnej skórze, że gra wstępna może być w wielu przypadkach lepsza niż orgazm.

Pobierz te unikatowe materiały, zdobądź wiedzę, której większość mężczyzn nigdy nie pozna i baw się podczas wszelkiego rodzaju miłosnych incydentów lepiej niż kiedykolwiek!

Materiały znajdują się w moim sklepie, do którego możesz przejść klikając w poniższy link.

Przejdź do sklepu i sprawdź sekrety ukryte w moich kursach>>

Baw się dobrze;)

Aleks

PS. Jeśli jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji miłosnych, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.