Zaskakujący Fakt o Kobiecych Orgazmach!

Czy wiesz, co dla kobiet jest ważniejsze podczas miłosnego aktu? Orgazm czy gra wstępna?

Zaraz udzielę Ci zaskakującej odpowiedzi na to pytanie, która prawdopodobnie wywróci Twój sposób postrzegania seksu.

Najpierw jednak chciałbym przytoczyć małe doświadczenie pewnej Pani zza oceanu, na które kiedyś trafiłem.

Doświadczenie z Parami

Pewna kanadyjska psychiatra i seksuolożka, Rosemary Branson, po wielu latach pracy z parami oraz kobietami zgłaszającymi się do niej z kłopotami w łóżku stwierdziła coś niezwykle ważnego.

Na podstawie doświadczeń w swojej karierze, sformułowała tezę, że w przypadku kobiet, ich oczekiwania wcale nie są nastawione na orgazm, tylko na:

„przyjemność wynikającą z odczuwania bliskości z partnerem.”

Z moich doświadczeń oraz na podstawie rozmów z wieloma kobietami, również wynika, że dla Pań orgazm podczas miłosnego aktu nie jest aż tak ważny, jak mogłoby się to zdawać facetom.

Jednak nie zrozum mnie źle.

Nie twierdzę, że nie warto mieć takiej umiejętności, żeby potrafić doprowadzić kobietę do rozkoszy wynikającej z przeżycia orgazmu podczas różnych miłosnych aktywności.

Jak się tego nauczyć, jak doprowadzić kobietę do kilku rodzajów przyjemnych orgazmów i to na wiele sposobów? Takie zagadnienia omawiam w kursie „Władca Orgazmów”(link).

Być może dlatego kobiety nie mają aż takiego ciśnienia na orgazm wspólnie z partnerem, ponieważ wiele z nich masturbuje się i zaspokaja również w samotności, nie informując o tym swojego partnera, bazując na wyobraźni, romansach, erotykach i różnych zabawkach.

Wystarczy sprawdzić ile wibratorów, dildo i innych zabawek sprzedaje się w Internecie. To nie jest tak, że kupują je jedynie singielki lub kobiety niezadowolone ze swojego miłosnego życia.

Być może mniejsza presja na orgazm wynika również z tego, że wewnętrzny świat erotyczny kobiet często jest dużo bardziej barwny i bogatszy niż świat erotyczny facetów oraz zupełnie inaczej przez kobiety rozumiany?

Potrzeba Bliskości

Jak pokazują wiadomości na mojej skrzynce e-mailowej przysyłane od facetów, śmiało mogę stwierdzić coś ciekawego.

Zdecydowanie za dużo skupiają się oni na tym, aby doprowadzić kobietę do orgazmu.

W ten sposób pomijają sposoby, które zaspokoiłyby kobiecą potrzebę odczuwania bliskości lub inne potrzeby.

W związku z tym, takie podejście sprawia, że sami mężczyźni są przeszkodą na drodze do łóżkowej satysfakcji.

Seks i Restauracja

To jest tak, jakbyś był głodny i szybko chciałbyś się najeść do syta fast-foodem.

Tymczasem kobieta ma ochotę wyjść do restauracji i najeść się w zupełnie inny sposób, w innych okolicznościach, a przy okazji zaliczyć długi spacer.

Wówczas, Ty patrząc na kobietę poprzez pryzmat swojej ochoty, chciałbyś również, aby ona się najadła fast-foodem i myślałbyś, że to ją także uszczęśliwi.

Ale tak by nie było.

Gdybyś robił tak cały czas, to ona po prostu zaczęła by chodzić do restauracji z kimś innym albo sama by sobie tam chodziła.

Wtedy mogłaby nasycać podczas kolacji w restauracji wszystkie swoje zmysły, a nie tylko napchać żołądek.

Dążę do tego, że faceci bardzo często myślą, że orgazm dla kobiety podczas miłosnego aktu jest tak samo ważny jak dla nich.

Jeśli oni sami nie osiągną orgazmu podczas różnych figli w pościeli, to czują się tak jakby stracili czas.

Mężczyźni często nie mają z miłosnego aktu bez „tryskającego finału” żadnej satysfakcji.

Panowie myśląc w ten sposób mogą być w dużym błędzie i najczęściej są.

Sekret Erotycznej Satysfakcji

Jeśli faceci zbyt mocno skupiają się na tym, aby kobieta osiągnęła orgazm, a zbyt mało na tym,  aby zaspokoić kobiecą potrzebę odczuwania bliskości, to seks z nimi może być dla kobiety mało satysfakcjonujący.

Aktywnościami, które na różnorodne sposoby zaspokoją powyższą potrzebę odczuwania bliskości, mogą być kreatywne gry wstępne.

Gry wstępne znajdują się w moim sklepie w kursach „Protokół Pożądania”, „Rozpal Każdą Kobietę” oraz „Gry Wstępne Lepsza Niż Kiedykolwiek.”

=> Warto upolować w moim sklepie wszystkie te materiały i dołączyć je do swojej biblioteki Mistrza Seksu.

Poznasz w nich ponad 200 sposobów na grę wstępną i będziesz mógł wybrać, te które sprawią największą frajdę nie tylko kobiecie, ale i Tobie.

Jeśli zadbasz o ten element miłosnych przygód, to kobieta będzie przy Tobie, podczas tych chwil, ogromnie szczęśliwa.

Ona będzie w erotycznej radości nawet wtedy, gdybyś nigdy nie doprowadził jej do orgazmu.

Czy To Bajki?

Jeśli wydaje Ci się to mało prawdopodobne, to dlatego, że nie poznałeś jeszcze jak ciekawe, przyjemne oraz satysfakcjonujące są gry wstępne, których uczę.

Jestem tego pewien, gdyż Ci, co poznali tą wiedzę wysyłają mi maile jak ten poniżej.

 

Dlatego zachęcam Cię do zamówienia materiałów, o których wspomniałem powyżej, aby się przekonać na własnej skórze, że gra wstępna może być w wielu przypadkach lepsza niż orgazm.

Pobierz te unikatowe materiały, zdobądź wiedzę, której większość mężczyzn nigdy nie pozna i baw się podczas wszelkiego rodzaju miłosnych incydentów lepiej niż kiedykolwiek!

Materiały znajdują się w moim sklepie, do którego możesz przejść klikając w poniższy link.

=> Przejdź do sklepu i poznaj sekrety seksu i uwodzenia ukryte w moich kursach

Baw się dobrze;)

Aleks

PS. Jeśli jeszcze nie pobrałeś kilka fajnych porad i wskazówek, umieszczonych na stronie https://lepszykochanek.pl/ to zachęcam, aby to zrobić. Wysyłam je na maila.

Znajdziesz tam kilka ciekawie omówionych pozycji miłosnych, sposoby na przedwczesny wytrysk oraz na opóźnienie wytrysku, triki do łóżka, techniki i strategie, aby doprowadzić kobietę do najlepszych orgazmów w jej życiu, podpowiedzi na lepszą erekcję oraz wiele więcej fajnych wskazówek, których nie znajdziesz na moim blogu, a które uczynią Cię lepszym kochankiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.