Werbalny Gest Na Lepszy Seks

1zdanie

Odkryj #1 nietypowe zdanie, które zamienia zwykły seks w niesamowity seks. Tak, to możliwe.

Nie jest tajemnicą, że kobiety chcą słyszeć z ust faceta słowa KOCHAM CIĘ.

Ale wiesz co?

Jest COŚ, co kobiety jeszcze bardziej pragną słyszeć od mężczyzn i prawie żaden facet im tego nigdy nie mówi.

One chcą to słyszeć, ale bardzo żadko mają okazję, ponieważ facetom wydaje się to oczywistą oczywistością.

Zaraz poczujesz się jakbyś trafił w lotka, albo jakbyś odkrył tajny kod do serca kobiety, z którą się kochasz.

Co to takiego?

Mam na myśli pewne SPECYFICZNE słowa, które sprawiają, że każda kobieta czuje ogromną satysfakcję i szczęście w łóżku.

Ale zanim Ci zdradzę wszystkie szczegóły musisz zrozumieć pewien mało znany fakt z psychologii, który często pomijany podczas seksu.

Chodzi o to, że sprawianie przyjemności innym, daje nam bardzo często dużo większą przyjemność niż nasze osobiste doświadczanie radości.

A najlepiej, gdy spełnione są oba warunki, czyli gdy ktoś doświadcza radości i jednocześnie wie, że jest również źródłem tej radości dla drugiej osoby.

Brzmi skomplikowanie?

Zaraz zrozumiesz lepiej, gdy powiem Ci jak stosować tą zasadę w sypialni.

Bo widzisz…

Skąd Ty, jako facet, masz wiedzieć, że kobieta podczas seksu z Tobą nie myśli o kimś innym?

Faceci bardzo często to robią, a kobiety o tym wiedzą.

W efekcie bardzo często zastanawiają się czy Ty myślisz w łóżku o niej, czy może o nowej, atrakcyjnej sąsiadce, która się niedawno wprowadziła się obok.

Sekret satysfakcji?

Dlatego, jeżeli chcesz, aby kobieta była jeszcze bardziej szczęśliwa, gdy jest z Tobą w łóżku, to musisz jej powiedzieć pewne unikatowe zdanie.

Musisz ją uświadomić werbalnie, że to ona jest przyczyną Twojej radości i że to nie seks sprawia Ci przyjemność tylko seks, który uprawiasz z NIĄ.

Musisz jej powiedzieć, że Twój sprzęt jest twardy jak skała, dzięki NIEJ, dzięki temu co ONA robi lub dzięki temu, że niesamowicie seksownie wygląda.

Ona musi usłyszeć, że Ty jesteś napalony i niesamowicie podniecony dzięki temu, że ONA jest przy Tobie, a nie dzięki temu, że naprzykład wspominasz w łóżku swoją EX.

Jeżeli jej tego nie powiesz, to kobieta nigdy nie będzie 100% pewna, że tak jest, ponieważ nikt z nas nie potrafi czytać drugiej osobie w myślach.

Rozumiesz?

To jest tak, że mógłbyś z miłości poświęcić swoje życie dla niej, aby ją uratować z pożaru, ale gdy jej nie powiesz, że ją kochasz, to ona nie będzie tego pewna.

Tak samo w łóżku.

Możesz kochać się z kobietą kilka godzin, mieć przy niej super silną erekcję, robić jej co noc masaż i karmić bitą smietaną z truskawkami.

Ale…

Ale jeżeli nie powiesz, że to dzięki niej jesteś tak napalony, że Twoja silna erekcja to jej zasługa, to kobieta może wątpić, czy aby na pewno to ona jest jedynym źródłem Twojej rozkoszy.

To dlatego łóżkowe komunikaty są tak ważne, a dobra wiadomość jest taka, że w kursie Protokół Pożądania znajdziesz więcej przykładów, bez których wspaniały seks jest praktycznie niemożliwy.

Dziękuję za uwagę.

Aleks

2 comments on “Werbalny Gest Na Lepszy Seks
  1. Arthur pisze:

    Hallo Aleks.Ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz.Daj mi prosze ten klucz do tej szkatulki,gdzie znajde pergamin zawierajäcy informacje,jak moge zmienic moje zycie pelne wiecej emocji dla kobiety,ktöra kocham.

  2. malarz pisze:

    Hej Aleksiej, Twoje wskazówki są super. Zrobiłem wiele błędów w łóżku i kosztowało mnie to wiele stresu i kompleksów, ale dzięki Tobie wszystko jest teraz na dobrej drodze 🙂 W końcu przestałem się stresować i wiem co dokładnie robić. Dzięki Twoim kursom czuje się jakbym miał nieskończoną ilość amunicji, którą mogę zaatakować 😀 Pozdrawaim i dziękuję bardzo! BArdzo, bardzo dobra robota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.