Witamina Na Problemy w Łóżku?

wytrysk przedwczesny

Jeżeli wciąż szukasz sposobów, aby opanować przedwczesny wytrysk i cieszyć się dłuższym seksem to ten wpis jest dla Ciebie.

Zanim podpowiem Ci jaka witamina może wydłużyć Twój seks, to chciałbym przedstawić Ci pewne niewygodne fakty.

Wczoraj trafiłem na wypowiedź pewnego znanego seksuologa, która zaczynała się od słów:

"Problem przedwczesnego wytrysku leczymy FARMAKOLOGICZNIE…"

Po pierwsze…

Dla mnie to szokujące, że lekarz nie dopuszcza żadnych innych metod oprócz tych, które są oparte o tak ryzykowne środki farmakologiczne, o których Ci zaraz powiem.

Tymczasem ja przez ostatnie 10 lat podpowiadam facetom jak pozbyć się problemu przedwczesnego wytrysku w ciągu kilku dni i to bez żadnych leków.

Wiem, że wydaje się to niemożliwe, ale w rzeczywistości wygląda to jeszcze lepiej, ponieważ niektórzy mają efekty już po kilku lub kilkunastu godzinach.

Po drugie…

W dalszej części wypowiedzi seksuolog opisał kilka leków, które są stosowane, aby "pomóc" facetem pozbyć się tego problemu.

Jednym z tych skutecznych leków na przedwczesny wytrysk, które wymienił w swojej wypowiedzi, była "paroxetyna".

paroksetyna-wikipedia

Źródło: Wikipedia

Ten lek należy do leków przeciwdepresyjnych, które wpływają na zwiększenie poziomu serotoniny – hormonu szczęścia.

paroksetya

Źródło: Wikipedia

Tylko, że…

Oprócz przedwczesnego wytrysku ten lek stosuje się również w leczeniu depresji, różnych fobii, zaburzeń lękowych i innych problemów związanych z psychiką.

ssri - zdjecie

Źródło: Wikipedia

Pomimo, że to silny psychotrop i stosowanie go niesie za sobą bardzo dużo skutków ubocznych, to lekarze przepisują go bez wahania nawet bardzo młodym mężczyznom.

uboczne - proksatyna

Źródło: Wikipedia

Czyli sprawa wyląda tak, że idziesz do lekarza z problemem przedwczesnego wytrysku, a otrzymujesz silne psychotropy, które biorą również osoby cierpiące na depresję, lęki i fobie.

NIe do wiary…

Najlepsze jest to, że jest pewna witamina, która działa podobnie jak ten lek – wpływa na zwiększenie poziomu serotoniny, a której stosowanie nie ma żadnych skutków ubocznych.

Gdy zadbasz o jej wysoki poziom to jeszcze łatwiej i jeszcze szybciej pozbędziesz się kłopotów jakie niesie za sobą przedwczesny wytrysk.

Jeżeli połączysz tą witaminę z technikami z mojego kursu na temat panowania nad przedwczesnym wytryskiem, to totalna kontrola nad Twoim podnieceniem będzie kwestią kilku dni, a może nawet godzin.

Bo widzisz…

Lek, który jest używany w leczeniu przedwczesnego wytrysku przez medycynę to lek, który zmniejsza stres i zwiększa poziom Twojego zadowolenia, poprzez zwięszenie ilośći serotoniny, czyli hormonu szczęścia.

Podobną funkcję ma witamina D3 jeżeli sprawisz, że jej poziom w Twojej krwi osiągnie co najmniej 100 ng/ml lub więcej.

Można to osiągnąć korzystając ze słońca lub zażywając duże dawki tej witaminy, którą według wielu lekarzy bardzo trudno jest przedawkować.

Słyszałem od kilku osób, że po wakacjach w ciepłych krajach ich poziom witaminy D3 we krwi sięgnął 300 ng/ml, a więc 10 x więcej niż optymalny – zalecany przez system medyczny poziom.

Ja nie jestem lekarzem i nie mogę udzielać Ci porad medycznych i ten wpis nie jest taką poradą, ale zachęcam Cię, abyś najpierw spróbował >>technik z mojego kursu>>, które pomogły już tysiącom facetów.

Co więcej, ja daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy , skuteczności oraz błyskawicznych efektów, której nie dostaniesz od żadnego seksuologa.

Ponadto nie musisz kupować żadnych niebezpiecznych leków, ponieważ metody, które opisuję są w 100% naturalne i bezpieczne.

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Możesz pobrać mój kurs i >>przetestować wszystkie techniki>>, aby odkryć jak bardzo są one skuteczne.

Gdy natomiast okaże się, że sposoby kontroli wytrysku o których mówię, nie są tak dobre, jak jak twierdzę, to po prostu możesz zwrócić materiał, a ja oddam Ci pieniądze.

Nic nie ryzykujesz, a cała odpowiedzialność za Twój sukces spoczywa na mnie i myślę, że >>płacenie za efekty>> to bardzo uczciwy sposób rozwiązywania łóżkowych problemów.

Podejmij decyzję i powiedz "DO WIDZENIA" problemom jakie niesie za sobą przedwczesny wytrysk.

Do usłyszenia.

Aleks

 

2 comments on “Witamina Na Problemy w Łóżku?
  1. JAN pisze:

    Dzień dobry. Jakiś czas temu szukałem informacji w internecie na temat problemów w łóżku i trafiłem na Twojego bloga. Udało mi się nie tylko pozbyć wszystkich kłopotów, ale staję się coraz lepszy w łóżku. Efekty są super, a nawet lepsze od tych które oczekiwalem. Jan

  2. MAREK pisze:

    Potwierdzam, lekarz kiedyś przepisał mi SEROXAT i to najpierw trochę poprawiło moje problemy, a póżniej całkowcie zniszczyło moje seksualne zycie na kilka lat. Z trudem udało mi się wyproawdzić mój związek i seks na prostą, między innymi z Twoją pomocą. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.