Wstydliwe problemy w łóżku?

Czy jeśli jesteś facetem, który ma problem z przedwczesnym wytryskiem, z erekcją lub ze stresem podczas uprawiania seksu?

Jeśli tak, to ten wpis przedstawi Ci te problemy w zupełnie innym świetle.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że sposobem na rozwiązanie problemu z przedwczesnym wytryskiem nie musi być umiejętność kontroli wytrysku.

Mało kto zdaje sobie sprawę również z tego, że rozwiązanie problemu słabej erekcji nie musi polegać na jej wzmacnianiu.

Mało kto zdaje sobie również sprawę z tego, że gdy zmieni swoje spojrzenie na powyższe problemy, to zniknie również wiele stresu, który jest właśnie z tymi problemami związany.

O co chodzi?

Przeczytaj, co napisała do mnie pewna kobieta.

„Aleks, dziwi mnie to, że wielu facetów uważa przedwczesny wytrysk za problem. U mnie podczas seksu z moim partnerem jest tak, że gdy facet mnie przed penetracją dobrze rozbudzi, wycałuje, wydotyka i wymasuje, to nie przeszkadza mi to, że ma przedwczesny wtrysk, że sobie szybko dojdzie, gdy ja już jestem po jednym lub dwóch orgazmach. Po godzinie zabaw w łóżku z łechtaczką, piersiami i innymi miejscami, mam już dość, czuje się spełniona, moje życiowe baterie są naładowane seksem. Najwięcej przyjemnych chwil które ładują moje akumulatory, dzieje się przed penetracją, bo gdy już dojdzie do niej, to wtedy seks robi się automatyczny i mało odkrywczy. „

Wielu facetów nie wie, jakie są realne oczekiwania kobiet w sypialni i przez to niepotrzebnie się stresują.

Często myślą, że długa penetracja to jest coś, czego kobiety pragną najbardziej.

Tak może być, ale często tak nie jest. A jeśli tak jest, to prawdopodobnie dlatego, że kobieta nie zna innych sposobów, które sprawiłyby, że jej głód seksualny zostanie zaspokojony.

Ewentualnie wiele kobiet tak myśli, że kochają penetrację najbardziej, bo ich faceci nigdy nie byli mistrzami gry wstępnej i nie znali alternatywnych lub dużo lepszych sposobów na doprowadzenie kobiecych zmysłów do wrzenia.

Paniom często nie chodzi o to, abyś długo się z nimi „pieprzył”, ale o to, abyś poświęcił dużo czasu na przeróżne pieszczoty w ogóle oraz o to, abyś po prostu był blisko niej aż się nie nasyci Tobą.

Więc w wielu przypadkach rozwiązaniem na przedwczesny wytrysk jest coś innego niż zdobycie umiejętności kontroli wytrysku lub opóźnianie wytrysku.

Często wystarczającym rozwiązaniem przedwczesnego wytrysku jest wzbogacenie swojego arsenału miłosnych sztuczek o nowe gry wstępne, nowe sposoby stymulacji i nowe strategie rozpalania kobiecego ciała i umysłu.

Podobnie jest z problemami z erekcją.

Jeśli zaspokoisz głód seksualny kobiety na przeróżne seksualne atrakcje zanim dojdzie do penetracji, to będziesz mógł przestać się martwić o to, że Twój penis może nie stanąć na wysokości zadania.

I niespodzianka.

Jeśli przestaniesz się stresować tym, że Twój penis musi być zawsze w gotowości…,

…jeśli przestaniesz się stresować tym, że zbyt szybko dojdziesz….,

…a zaczniesz myśleć o tym ile rozkoszy jej dasz podczas gry wstępnej, to może stać się coś niesamowitego.

Możesz automatycznie odzyskać erekcję i mieć lepszą kontrolę nad wytryskiem.

Może tak być dlatego, ponieważ stres to NIE jest stan, który powinien towarzyszyć w łóżkowych sytuacjach z kobietą.

Stan mentalny to jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na to czy Twój penis stoi czy nie.

Podczas seksu powinna Wam towarzyszyć radość, chęć doświadczania, zadowolenie i podekscytowanie.

I w osiągnięciu tego stanu może pomóc Ci skupienie się na tych radosnych momentach, którymi zaskoczysz kobietę właśnie zanim jeszcze dojdzie do penetracji.

Poznaj moją najnowszą publikację o grach wstępnych, a zrozumiesz dużo lepiej ten fakt.

Odkryjesz, że niesamowita gra wstępna może sprawić, że kobieta pokocha Twój przedwczesny wytrysk.

Kontrola wytrysku to umiejętność, która nie jest jedynym rozwiązaniem problemów z przedwczesnym wytryskiem lub z erekcją.

No ale jeśli chcesz, to możesz pobrać kursy w tym temacie i również uzyskasz wiele podpowiedzi jak rozwiązać te problemy.

Powiem więcej.

Wielu facetów pomimo, że zdobyli umiejętność  kontroli wytrysku to i tak, za jakiś czas znowu wpadli oni w rutynę i monotonię.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ na dobry seks składa się ogrom przeróżnych czynników,  a nie tylko długa penetracja.

Dlatego bez względu na to, czy obecnie masz umiejętność kontroli wytrysku czy nie, to i tak warto zyskać nową wiedzę.

Prędzej czy później będziesz musiał zdobywać kolejne umiejętności, jeśli chcesz, aby Twoja ukochana dobrze się z Tobą bawiła w łóżku przez cały czas, a nie tylko przez kilka nocy.

Koniecznie poznaj moje najnowsze publikacje, a zdziwisz się iloma sztuczkami, akcjami i strategiami możesz zachwycić swoją kobietę.

Znajdziesz je w moim sklepie. Przejdź do sklepu klikając w poniższy przycisk.

Aleks

PS. Jeśli jesteś nowym Czytelnikiem i nie pobrałeś jeszcze bezpłatnego kursu „Lepszy Kochanek”, to możesz to zrobić wchodząc na stronę https://lepszykochanek.pl/ Poznasz w nim kilka sztuczek do seksualnych przygód, pozycje miłosne w nowym wydaniu, sposoby na przedwczesny wytrysk i problemy z erekcją, afrodyzjaki i uwodzicielskie strategie do seksu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.