Randki, Prezenty i Gry Wstępne Cz. 1

Dziś mam dla Was prezent w postaci fragmentów moich najnowszych publikacji. Na pewno ten wpis przyda się przed Walentynkami albo w jakiś zwykły dzień, który dzięki tym podpowiedzią może stać się niezwykłym.

W sumie w nowych publikacjach będzie aż 300 fantastycznych wskazówek, więc jeśli te poniższe nie do końca wpadną w Twój gust to na pewno wśród 300 podpowiedzi, które możesz pobrać na dole strony znajdziesz wiele, bardzo wiele dla siebie.

A jeśli się mylę, to zawsze możesz skorzystać z gwarancji 100% satysfakcji, którą objęte są wszystkie materiały na rynku w Polsce wysyłane drogą elektroniczną, więc nikt nic nie ryzykuje i myślę, że to jest fantastyczna wiadomość.

A więc zaczynajmy.

 

Randkowa podpowiedź  “Mini survival”

Zaproś kobietę na wspólną kawę w stylu bushcraftowym lub survivalowym, którą zamiast w kawiarni wypijecie w jakiejś urokliwej okolicy.

Być może będzie to na wzgórzu obserwując gwiazdy, w lesie lub nawet podziwiając jakaś urokliwą okolicę przez szybę samochodową.

Kawę przygotuj na miejscu zabierając ze sobą akcesoria do zagotowania wody, trochę drewna, kubki na kawę i trochę zmielonych ziaren kawy albo przenośny młynek oraz papierowe filtry, jeśli nie smakuje Wam kawa tradycyjnie parzona z fusami. Alternatywą dla kawy może być gorąca herbata lub grzane wino.

Wcześniej możesz upiec (lub kupić) ciastka, aby podczas takiego wypadu poczęstować ją pysznym ciasteczkiem. Ewentualnie na mini ognisku możecie przygotować sobie ser na gorąco.

Ewentualnie możesz taki ekwipunek wozić ze sobą w samochodzie, aby zaskoczyć kobietę świeżo przygotowaną kawą albo jakaś gorącą przekąską wtedy, gdy ona totalnie się tego nie spodziewa.

 

Prezentowa podpowiedź “Pół-słodki upominek”

Kup butelkę jakiegoś ciekawego wina, a następnie całkowicie zmień jego etykietę, w taki sposób, aby powstała butelka wina jedyna na tej planecie.

Postaraj się. Niech etykieta będzie przypominać oryginalną. Wykorzystaj do tego program graficzny, drukarkę lub udaj się do punktu druku.

Ewentualnie poproś o pomoc przyjaciela lub koleżankę, która z pewnością będzie chętnie uczestniczyć w takiej podstępnej akcji.

Nazwij wino w unikatowy sposób, na przykład “wino dla zakochanych”, “wino do greckiego masażu”, “pół-słodka gra stępna”.

Dodaj nazwę producenta, kraj pochodzenia, zalecaną temperaturę spożywania i inne elementy, które zawierają oryginalne etykiety.

Po jakimś czasie możesz się przyznać, że sam to wszystko przygotowałeś, dzięki czemu tą jedną niespodzianką zaskoczysz kobietę dwukrotnie.

 

Podpowiedź do gry wstępnej “Budzące ciarki”

Gra finałowa, czyli Wasze intymne aktywności kończące miłosny akt, wcale nie muszą być czymś, co zakańcza zabawę.

Gra finałowa może być także grą wstępną do kolejnej miłosnej przygody, którą zaplanujecie.

Pomyśl o tym, co się stanie, gdy na zakończenie igraszek w pościeli będziesz drażnił kobiece ciało i  powiesz jej, że planujesz dla niej o poranku nietypową pobudkę wsuwając swoje paluszki w różne miejsca na jej ciele wywołujące  przyjemne doznania, dreszcze, ciarki i prądy?

Co się stanie, gdy zaproponujesz partnerce, że obudzisz ją dotykając jej intymnych miejsc, dzięki czemu z pewnością to wywoła w jej wyobraźni jakiś erotyczny incydent, który przeżyje w swoim śnie tuż przed pobudką?

Wtedy gra finałowa, będzie grą wstępną, a ogień erotycznej atmosfery będzie płonął przez cały czas.

Jeśli nie zamówiłeś jeszcze pełnej wersji tego materiału lub pozostałych najnowszych kursów, to wciąż możesz zdobyć je taniej.

Druga tura przedsprzedaży trwa do końca lutego, a pełna wersja materiału pojawi się z początkiem marca.

 

Dobra wiadomość!

Fragmenty (około 10%) każdej z publikacji są już dostępne dla osób, które dokonają zamówienia przed premierą.

Zostaną one wysłane do Ciebie jak tylko zdecydujesz się na zakup publikacji, a więc nawet już za chwilę.

Poniżej możesz upolować najnowsze treści, które do końca lutego będą w dużo bardziej atrakcyjnych cenach.

 

>>ZAMÓW ZA 197 PLN 59,70 PLN >>

>>ZAMÓW ZA 197 PLN 59,70 PLN >>

>>ZAMÓW ZA 197 PLN 59,70 PLN >>

NAJLEPSZA PROPOZYCJA

PAKIET 3 w 1

>>ZAMÓW ZA 179,10 PLN 149,70 PLN >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.