Niegrzeczne Zabawy

W tym krótkim wpisie chciałbym Ci pokazać jak mogą wyglądać pewne nietypowe pozycje seksualne z wykorzystaniem gadżetów erotycznych.

Tego typu łóżkowe zabawy, które zaraz poznasz, nazywane są białym seksem, czyli miłosnym aktem bez penetracji pochwy.

Wiele par kocha się tylko lub głównie w taki sposób i czerpie z tego ogromną ilość satysfakcji.

Na podobnych zasadach opierała się również tantryczna sztuka miłosna, w której to całe ciała uprawiały seks, a nie tylko narządu płciowe.

Dzięki temu, że podczas takiego seksu nie ma ryzyka zajścia w ciążę, nie ma też stresu. To sprawia, że jest dużo lepszy mentalny stan i często łatwiej o orgazmy.

Takie podejście do seksu w połączeniu z kreatywnością kochanków, często może dostarczyć dużo większych wrażeń niż klasyczny seks.

Podczas białego seksu można wykorzystywać każdy fragment ciała do sprawiania przyjemności partnerowi.  Można także używać gadżety erotyczne.

Proponowana dziś przeze mnie pozycja dają akurat taką możliwość dlatego najpierw zaprezentuję grafikę, a następnie opiszę dwa warianty tej pozycji.

I- Wersja bez wykorzystania gadżetów.

Kobieta unosi pupę w górę, zarzuca swoje stopy nad głowę i krzyżuje lub łączy nogi.

Mężczyzna staje okrakiem nad ciałem kobiety.

Jedna dłoń mężczyzny podtrzymuje pupę kobiety, a druga zajmuje się masażem pochwy, punktu G, warg sromowych i łechtaczki.

Polecam techniki stymulacji, które pokazałem na wideo w kursie Władca Orgazmów. Świetnie się tutaj sprawdzą.

Mężczyzna wsuwa swój sprzęt pomiędzy krzyżujące się lub złączone uda i zadowala się pomiędzy nimi wykonując ruchy frykcyjne.

Tego typu sposób zaspokajania potrzeb seksualnych bez penetracji , pomiędzy udami, nazywany jest również seksem w stylu rosyjskim.

Dla wygody pod plecy kobiety można podłożyć poduszki. Ewentualnie kobieta może oprzeć uniesioną pupę o oparcie łóżka.

Jest to dosyć zaawansowana pozycja i wymaga, szczególnie od kobiety gibkiego ciała, ale za to dostarcza dużo ciekawych doznań.

II – Wersja z wykorzystaniem gadżetów erotycznych.

Układ ciał jest identyczny jak w powyższym opisie. Jednak zamiast stymulować strefy intymne kobiety dłonią mężczyzna robi to za pomocą masażera pochwy lub dildo.

Natomiast kobieta umieszcza pomiędzy swoimi udami przyrząd do masażu penisa, zwany na rynku erotycznym masturbatorem.

Kobieta może również umieścić pomiędzy swoimi udami dłoń, którą obejmie penisa.

 

Więcej zupełnie nowych pozycji oraz ogrom gorących tekstów, które jeszcze bardziej zaostrzą i dodadzą smaku łóżkowej atmosferze, znajdziesz w najnowszym kursie – link poniżej.

Oprócz pozycji do wspólnych oryginalnych i zaskakujących zabaw, uwodzicielskich tekstów otrzymasz także 20 pozycji do stymulacji punktu G (totalny odlot) oraz 10 propozycji fajnych gadżetów do seksu.

A wszystko to jest oczywiście wzbogacone moimi unikatowymi wskazówkami i komentarzami, które uczynią każdą Twoją miłosną przygodę kosmicznie przyjemnym doświadczeniem zarówno dla Ciebie jak i dla Twojej partnerki.

Zdobądź zupełnie nową wiedzę i zabaw się z kobietą w sypialni lepiej i ciekawiej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki temu >>>

Aleks

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.