Nietypowa Pozycja Miłosna

W tym krótkim wpisie chciałbym Ci pokazać jak mogą wyglądać pewne nietypowe pozycje seksualne z wykorzystaniem gadżetów erotycznych.

Tego typu łóżkowe zabawy, które zaraz poznasz, nazywane są np. białym seksem, czyli miłosnym aktem bez penetracji pochwy (tak naprawdę mają też inne nazwy np. hard petting).

Pewnie Cię to zdziwi, ale wiele par kocha się tylko lub głównie w taki sposób i czerpie z tego ogromną ilość satysfakcji.

Czasami pary dopiero odkrywają, że taki seks jest równie ciekawy dopiero wtedy, gdy zostaną zmuszeni przez los np. przez bolesne dla kobiety stosunki lub paniczny strach przed zajściem w ciążę albo inne problemy.

Na podobnych zasadach opierała się również tantryczna sztuka miłosna, w której to całe ciała uprawiały ze sobą seks, całe ciała były strefą erogenną, a nie tylko narządy płciowe.

Seksualne przygody kochanków mogły się odbywać na różne sposoby, na różnych płaszczyznach.

Dzięki temu, że podczas takiego seksu jest znikome ryzyko zajścia w ciążę, to nie ma też stresu z tym związanego.

Choć trzeba uważać i wiedzieć co można robić, a co nie.

Ten brak strachu, sprawia, że jest dużo lepszy mentalny stan i łatwiej o orgazmy oraz o satysfakcję.

Takie podejście do seksu w połączeniu z kreatywnością kochanków może dostarczyć dużo większych wrażeń niż klasyczny seks.

Podczas białego seksu można wykorzystywać każdy fragment ciała do sprawiania przyjemności partnerowi. 

Można także używać podczas takich zabaw przeróżne gadżety erotyczne i inne pomocne akcesoria.

Proponowana dziś przeze mnie pozycja daje akurat taką możliwość dlatego najpierw zaprezentuję grafikę, a następnie opiszę dwa warianty tej pozycji.

Bez Użycia Gadżetów

Kobieta unosi pupę w górę, zarzuca swoje stopy nad głowę i krzyżuje lub łączy nogi. Mężczyzna staje okrakiem nad ciałem kobiety.

Jedna dłoń mężczyzny podtrzymuje pupę kobiety, a druga dłoń zajmuje się masażem pochwy, punktu G, warg sromowych i łechtaczki.

Polecam techniki stymulacji, które pokazałem na wideo w kursie „Władca Orgazmów”(link). Świetnie się tutaj sprawdzą.

Mężczyzna wsuwa swój sprzęt pomiędzy krzyżujące się lub złączone uda i zadowala się pomiędzy nimi wykonując ruchy frykcyjne.

Tego typu sposób zaspokajania potrzeb seksualnych bez penetracji, pomiędzy udami, nazywany jest również seksem w stylu rosyjskim.

Dla wygody pod plecy kobiety można podłożyć poduszki. Ewentualnie kobieta może oprzeć uniesioną pupę o oparcie łóżka albo sofy.

Jest to dosyć zaawansowana pozycja i wymaga szczególnie od kobiety gibkiego ciała, ale za to dostarcza dużo ciekawych doznań.

Masz szczęście jeśli Twoja kobieta trenuje jogę. Może po tym wpisie opłacisz jej z góry roczne zajęcia jogi lub chociaż zachęcić do rozciągania.

Dodatkowe Zabawki

Układ ciał jest identyczny jak w powyższym opisie. Jednak zamiast stymulować strefy intymne kobiety dłonią mężczyzna robi to za pomocą masażera pochwy lub dildo.

Natomiast kobieta umieszcza (jako opcja) pomiędzy swoimi udami przyrząd do masażu penisa, zwany na rynku erotycznym masturbatorem.

Kobieta może również umieścić pomiędzy swoimi udami złączone dłonie, które obejmą penisa.

To dopiero początek. Taki układ ciał można jeszcze wykorzystać do innych erotycznych przygód.

Więcej zupełnie nowych pozycji oraz ogrom gorących tekstów, które jeszcze bardziej zaostrzą i dodadzą smaku łóżkowej atmosferze, znajdziesz w kursie „Egzotyczny Seks”(link).

Oprócz uwodzicielskich tekstów i pozycji do rozkosznych zabaw, otrzymasz w kursie także 20 pozycji do stymulacji punktu G (totalny odlot) oraz 10 propozycji fajnych gadżetów do seksu.

A wszystko to jest oczywiście wzbogacone moimi unikatowymi wskazówkami i komentarzami, które uczynią każdą miłosną przygodę kosmicznie przyjemnym doświadczeniem zarówno dla Ciebie jak i dla Twojej partnerki.

Odszukaj materiał w moim sklepie lub kliknij w ten link i baw się dobrze!

Aleks

PS. Ogrom rewelacyjnych podpowiedzi masz także w kursie „Generatory Rozkoszy”.

=> Materiał o tym jak zwiększyć ilość rozkoszy o kilkaset % masz pod tym linkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.